Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak najít nexistující článek

31. led 2015 19:00 #119911
Dobrý den všem,

již notnou dobu se trápím s hledáním článku který se mi zobrazuje na stránkách ale ve správci článků jej nemohu nikde najít :blink: Snažil jsem se projít i jednotlivá menu, jestli se někde neobjevuje odkaz na tento článek ale také nic.

Umíte prosím někdo poradit, kde hledat???? Z URL adresy nic nenajdu (13-clanek ve správci článků prostě nikde nemám), v databázi jsem v tabulce content také nic nenašel - tedy ani jako alias, tak nevím.

Moc děkuji za případnou radu,

Karel

Link na ten prapodivný článek: www.dogfence.cz/10-clanek

31. led 2015 19:10 #119912
Odpověď od Bong
Moderátor
V kosi, tam hledejte. Pripadne mezi archivovanymi.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

31. led 2015 19:14 #119913
Odpověď od Karel
Nováček
Dobrý večer Bongu,

v koši i v archivu jsem hledal také a obě položky jsou prázdné :blush: (viz náhled koše)
Přílohy:

31. led 2015 20:01 #119914
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Dejte odkaz na stránky.
Pokud víte název článku (není skryt) tah ho ve správci článků dejte hledat.
Jen místo "vybrat stav" dejte vše

31. led 2015 20:21 #119916
Odpověď od Karel
Nováček
to je právě to, ve zmíněném odkazu viz link ( www.dogfence.cz/10-clanek ) se název nezobrazuje. Tedy nějaký název tam je ale když najdu tento článek podle názvu a vypnu jej, tak se mi tento článek vypně i na místě, kde se zobrazovat má. Bohužel to vypadá, že se mi někde překrývá menu a nebo je někde skrytý odkaz a já ho nejsem schopen teď najít.

Záhadný je spíš ten název v URL, tedy "10-clanek" protože když přejdu na jakoukoliv jinou stránku, tak URL správně zobrazí název článku a ten samozřejmě také ve správci najdu.

Myslel jsem, že existuje nějaká šance, odkud se článek zobrazuje, dá dohledat například ze zdrojového kódu ale tam mě nic netrklo

Jsem z toho jalovej

31. led 2015 20:34 - 31. led 2015 20:35 #119918
Odpověď od Bong
Moderátor
A že byste aspoň řekl jaký název má ten článek mít? A jak se k němu dostanu správně? A kde jste přišel k této URL (!jak jste se k ní proklikal)?

Jinak zkopírovat text z cizích stránek, prohnat jej Google translatorem a napastovat do článku je prasečina. Cpete si tam cizí kód a odkazy. A to už nemluvím o informační hodnotě. původně jsem myslel, že se vám tam zobrazuje nejaký nechtěný nesmysl a on je to chtěný článek...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum