Hledám rozšíření pro filtrování obsahu

Honza
31. čec 2014 00:30 #117278
Ahoj, hledám nějaké rozšíření, které by mi umožnilo filtrovat obsah na základě vlastních klíčů. Abych to upřesnil - na stránce nabízíme aktivity pro děti. Ty mají různou dobu trvání v různé dny, mají různé zaměření a jsou pro děti různého věku. Já hledám něco, co by mi umožnilo provést filtrování typu: všechny aktivity pro děti od 7 do 10 let se sportovním zaměřením, které jsou ve čtvrtek. Klidně by to mohl být i nějaký nový content type - stačí klíče a nějaký popis.
Už jsem toho probral spoustu a nejblíž mé představě je toto: extensions.joomla.org/extensions/extensi.../k2-extensions/14479 - dokonce je i pěkně responzivní. Jenže já K2 nepoužívám, nemá někdo nějaký jiný typ, nebo je to jediná možnost? Stačí mi jednoduché zobrazení v tabulce a možnost umístění nabídky filtrů do modulové pozice.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
31. čec 2014 11:37 - 31. čec 2014 11:42 #117279
Prohledejte fórum , probíralo se to tady vícekrát. Třeba zde .A stejní lidé vám dají stejnou odpověď... třeba K2, ZOO, Fields and Filters, FieldsAttach,... prostě něco z rodiny Content construction .

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.