Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Widgekit instalace

01. čvn 2014 13:46 #116347
Odpověď od zdenek_vz800
Začátečník
ano, neslo, nebylo pripojeno k internetu, az nyní

stále nevim jakou chybu mate na mysli, nebo jak ji mam identifikovat - prohledal jsem i vas odkaz, ale tam nic zajímavého není - jak mam zkontrolovat - php vypis apod

standartne nainstalovano dle normálního postupu, zadna chyba nebyla hlasena, pro instalaci jsem zkousel na slozku z niz jsem instaloval nastavit i chmod 777 a nic, instalace sablon jde bez problemu

hacknuto asi ne, když to nebylo z venku pristupne - jinak v htaccess jsem zkousel ruzna nastaveni a bez vysledku - jestli se nemylim, tak v joomle 3.3 a v novem php jiz tam zadne zapisy nejsou

3.2. demo instalovat mi pripada trochu okliku, jednach bych musel udelat celou novou instalaci a ted mam 3.3, a v podstate by to ještě byl downgrade :-)

01. čvn 2014 14:14 #116348
Odpověď od zdenek_vz800
Začátečník
ještě pokud se pokousim instalovat ze zip souboru, pak:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@www.xxx.cz to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at www.xxx.cz Port 80

01. čvn 2014 21:28 #116352
Odpověď od Bong
Moderátor
Jiná rozšíření instalovat jdou? Třeba Akeeba Backup?
Opravdu jste Joomlu nainstaloval striktně tak, jak se píše zde: www.bongovo.cz/joomla/12-jak-spravne-nainstalovat-joomlu

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. čvn 2014 18:37 #116384
Odpověď od zdenek_vz800
Začátečník
provedl jsem testovaci instalaci pomoci kickstart.php - vse probehlo ok, ale widgekit opet při pokusu o instalaci hazi stejnou chybu :-(

02. čvn 2014 18:50 #116385
Odpověď od zdenek_vz800
Začátečník
tak jak zkousim všechny varianty a nic nefungovalo, zkousel jsem ještě instalaci přes URL a najednou se nainstalovalo, tak to nechapu, nevim kde byl problém :-(

02. čvn 2014 21:52 #116390
Odpověď od Bong
Moderátor
Ta testovací instalace byla někde jinde? Třeba na subdoméně?
Pokud ne, smazal jste všechny soubory a složky před rozbalením instalačního balíčku kickstartem?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum