Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Neprošla instalace modulu Sliders

12. dub 2014 11:23 - 12. dub 2014 11:25 #115506
Odpověď od Bong
Moderátor
Netuším proč zakládáte nová témata, když řešíte stále stejný problém. Přiřadil jsem to tedy k původnímu. Řešení máte o pár příspěvků výše . Stačilo si to přečíst a projít odkazy.

Váš hlavní problém je v tom, že chybně instalujete samotnou Joomlu už od začátku. Smažte vaše pokusy a udělejte to pořádně, viz.: Jak správně nainstalovat Joomlu . Žádnou FTP vrstvu nepotřebujete, naopak, pokud to máte zprasené již v základu pomůže zase jen napůl...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. dub 2014 22:52 #115515
Odpověď od Arnee
Začátečník
Nevím, jak chybně jsem nainstaloval Joomlu, dle mého je naistalovaná zcela v pořádku a jediné s čím mám aktuálně problém je rošíření Slider, které není z nějakého nepochopitelného důvodu vytvořit potřebné složky a soubory, když právě jsou všude v pořádku.

13. dub 2014 03:57 #115522
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale já nikde nikde v textu nepochybuji o vašem nastavení oprávnění. Všude se píše o vlastnictví složek a souborů. To je něco jiného.

Opravdu jste instalační ZIP Joomly na web nahrál, rozbalil jej až poté pomocí skriptu (třeba kickstart.php), nezapínal FTP vrstvu a stránky obsluhoval striktně z administrace Joomly?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. dub 2014 06:57 #115523
Odpověď od Arnee
Začátečník
ZIP instalace jsem rozbalil Winrarem jako to dělám vždy, nevím proč by to mělo být špatně, FTP vrstvu jsem nezapínal a stránky spravoval pouzen z administrace.

13. dub 2014 07:50 #115527
Odpověď od Bong
Moderátor
Je to špatně, protože pak se tyto chyby objevují. Právě proto jsem vám dával hromadu odkazů na informace. Nejste první kdo tohle tady řeší. Viz příspěvky na téma: JFolder::create open_basedir

Nainstalujte Joomlu řádně, nebo hledejte podobná řešení v odkazovaných vláknech.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. dub 2014 23:25 #115562
Odpověď od Arnee
Začátečník
Zdravím,

zatím jsem to takto provedl pouze na lokálu, až to budu dávat na hosting, rád vše provedu řádně dle Vašeho postupu.

Děkuji

Powered by Fórum