Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Placené šablony - členství?

01. úno 2014 16:38 - 01. úno 2014 16:45 #114238
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jo u Youjoomla jsem zamenil PSD s jinym vyrobcem. Zkousel jsem jich fakt dost, nic to ale nemeni na zbytku hodnoceni. Navic pro me je mnohem horsi nemoznost odstraneni linku. PSD jsem nikdy nevyuzil. Respektive je tam moznost odstraneni, ale stoji cca 35usd a za to mas pulrocni clenstvi jinde. Developera kupovat nepotrebuju. Nevyrabim pro nikoho nic a nevidim duvod kupovat neco, co mne nuti pouzivat jejich link, kdyz je spousta jinych vyrobcu, co te nenuti. Ale maji jednu sablonu, co se mne hodne libi.
Poděkovali: Bart

01. úno 2014 16:48 #114239
Odpověď od Daniel Dubaj
Začátečník
To je pravda, že platiť navyše 35 USD za odstránenie linku väčšinou odradí a je pravda, že nie vždy to tak u nich bolo :( . Ja však používam ich šablóny len na svoje osobné stránky, tak mi to až tak žily netrhá.

Teraz som si predplatil gavicka a uvidím ako budem spokojný :blink: :lol:

Dart Club Žilina ... stránky o Žilinských šípkach
Poděkovali: Bart

01. úno 2014 17:17 #114240
Odpověď od Bart
Moderátor
Děkuji Vám za rady.

Zkusil jsem se podívat na různé šablony a řešení. Došel jsem k užšímu výběru mezi: Gavick, JoomlArt nebo RocketTheme. Myslím si, že tyto 3 výrobci mají celkem širokou podporu rozšíření. Rozšíření v nich ve většině případů vypadají přijatelně (na rozdíl od YOOtheme, kde je to většinou úprava na týdny :D). Subjektivně mi RocketTheme nepřijde pomalý - co jsem ho tak zkoušel (kolikrát i rychlejší než YOOtheme). Váhám mezi těmito :), zatím.

YOOtheme jsem úplně vypustil, poslední dobou má dost ubrečené šablony.

02. úno 2014 19:25 #114257
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
RT je hodne pomaly. Absolutne nejpomalejsi ze vseho, co jsem kdy zkousel. Prvni nacteni webu je klidne 8s, to u zadnyho jinyho vyrobce nehrozi. Je rozdil zkouset web na jejich demu a mit to na beznym hostingu v CR - a to nepouzivam nejak nevykonny hostigy. Staci nainstalovat jejich uzasny Roksprocket, bez kteryho zadna sablona poradne nejede a mas po rychlosti. Nehlede na to, ze to vytvari zpraseny URL.

Galerie od nich neexistuje, na fotky nic nemaji - neziju v dobe ledove, abych vkladal fotky pomoci kodu. Jejich Rokgallery je tragedie. Nadela ti fotky, ktery se jmenuji 123slkjhfb32423kjkjds.jpg, je to tak dobry, kdyz mas 10 fotek, jak jich mas vic, tak to aby sis vzal dovolenou, nez z toho neco udelas. Rokbox - zpola funkcni, zpola si dela co chce. Podpora dost hrozna. Spis zadna, odpovi na co chteji, ale muzes si za 75usd zaplatit expresni podporu. Ja kdybych tam nemel tolik licenci, tak su davno pryc.
Nejlepsi je jejich super hyper mega nastroj na zrychleni Rokbooster, ktery web zpomali pri prvnim nacteni klidne na 12 a vice sekund, pak ti zrychlovac rozhodi Roksprocket a na foru to nikdo neresi. Hlavne ze mas misto 20 css souboru 3. Po vypnuti zrychlovace je web zase pomaly jak predtim, ale rychlejsi, nez se zrychlovacem.

Jediny co se mne libi je to, ze upravy sablony davas do jednoho souboru css, ktery si neprehrajes ani po upgradu sablony a zvladam to i ja, ale mozna to maji i ostatni.

02. úno 2014 19:27 - 02. úno 2014 19:28 #114258
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

To je pravda, že platiť navyše 35 USD za odstránenie linku väčšinou odradí a je pravda, že nie vždy to tak u nich bolo . Ja však používam ich šablóny len na svoje osobné stránky, tak mi to až tak žily netrhá.

Teraz som si predplatil gavicka a uvidím ako budem spokojný

Ja to taky pouzivam na vlastni stranky. Delam si weby pro moje konicky, ale nepotrebuju tam mit skoro 5cm napis, kdyz jsem zaplatil. Nastesti u RT a par dalsich tohle zatim nehrozi.

Powered by Fórum