Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak naučit sdílecí plugin na Twitter česky?

27. led 2014 15:59 #114128
Odpověď od Cony
Moderátor
Ten Disqus je plugin, tedy upravuje výstup článku v okamžiku jeho vykreslení, při jinclude component už tedy výstup obsahuje tu diskusi. Aby jste se vklínil mezi článek a diskusi budete potřebovat nějaký plugin. Ideálně třeba něco, co umí do článku přidat modul. Můžete toho docílit klasickým plugin Load Module, a do každého článku na konci připsat {loadposition mojepozice}. Pro J2.5 je pak třeba komponenta n3tTemplate , která umí ke každému článku připlácnout nějaký text, tím by se dala ta pozice nahrávat automaticky. Pro J3.x ale ještě není nová verze zveřejněná.

27. led 2014 16:10 #114129
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky, Cony, to jsem nevěděl, že plugin se vykresluje přímo se článkem. Člověk se pořád učí :-)

Ovšem mám technickou - snažil jsem se nejprve social tlačidla řešit pluginem a určit jim pozici nad pluginem Disqus seřazením ve Správci pluginů. Avšak i tak se plugin Disqus nacpal vždy nahoru. Je to nějaká chybka Joomly 3?

Zdá se, že budu muset ještě nějaký čas počkat, než vývojáři přijdou s novou verzí.

Díkes, fajn odpo, MaK.

--- -- -

27. led 2014 17:10 #114130
Odpověď od Cony
Moderátor
Ono ještě záleží, na jakou událost ty pluginy reagují. Pokud na standardní OnContentPrepare, mělo by být pořadí určeno pořadím v pluginech. Pokud ale jeden z těch pluginů reaguje na něco jiného, pořadí bude dle pořadí volání těch událostí...

27. led 2014 17:18 #114131
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Aha, Cony, tak to je teda pořádná pluginová věda. Vím kulový, zda reagují na OnContentPrepare či něco jiného. Najdu to někde?

MaK.

--- -- -

28. led 2014 01:00 #114133
Odpověď od Cony
Moderátor
Jedině ve zdrojáku toho pluginu (PHP soubor). Buď tam bude funkce OnContentPrepare, nebo jiná...

Powered by Fórum