Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Rozšíření pro členství či předplatné

07. čvn 2013 16:54 #108358
Dobrý den, chci si koupit pro svůj web rozšíření do Joomly pro správu členství či předplatného. Chtěl bych prodávat své programy a v budoucnu další služby atp.
Které rozšíření byste mi doporučili? Které je podle Vás nejlepší? Account Expiration Control , JEXTN Membership , Membership Pro , OSE Membership , PayPlans , RSMembership! ?


Nezáleží na ceně. Rozšíření bych do budoucna použil i na další své projekty. Díky!

07. čvn 2013 17:32 #108359
Odpověď od Cony
Moderátor
Ještě jste zapoměl na Akeeba Subscriptions. S ostatními zkušenosti nemám, ale u Akeeba se mi libí snadná rozšiřitelnost pluginy a velká dostupnost pluginů v základu.
Poděkovali: Jarmil

07. čvn 2013 17:46 #108360
Odpověď od Jarmil
Uživatel
Aha, tak to se omlouvám. Co byste mi tedy poradil? Podle toho co jste zmínil, tak tomuto velice rozumíte. A nejen podle toho. I Vaše velké množství příspěvků o tom svědčí.
Děkuji

07. čvn 2013 19:22 - 07. čvn 2013 19:23 #108365
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Za sebe muzu rict jedine PayPlans. Delal jsem s nim a tam proste neni vec, ktera by s tim nesla udelat. Pres 100 aplikaci mluvi samo za sebe. A to nemluvim o podpore ktera tam je na urovni jakou jsem jinde nezazil..

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Jarmil

08. čvn 2013 00:26 #108369
Odpověď od Cony
Moderátor

Jarmil napsal: I Vaše velké množství příspěvků o tom svědčí.

To může svědčit o tom, že jsem velký spammer :cheer:
Jak jsem psal, s ostatními rozšířeními tohoto druhu zkušenosti nemám, Akeeba jsem volil, protože je v základu zdarma, vývojář je jeden z top vývojářů pro Joomlu (nepletu-li se je i zapleten do vývoje jádra) a jeho další rozšíření (Akeeba Backup a Admin Tools) rád používám.

Pokud jsem procházel demo verze ostatních rozšíření (uvažoval jsem ještě o zmíněných PayPlans), tak Akeeba nemá tak přívětivé admin rozhraní, což je něco co jsem se rozhodl překousnout :-)

Na konec Vám ale stejně nezbyde než si postupně jedno po druhém ty rozšíření vyzkoušet a udělat si výběr sám, každému vyhovuje trochu něco jiného a má trochu jiné potřeby a nároky.
Poděkovali: Jarmil

08. čvn 2013 07:18 #108371
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
mam zkusenost s RS a s OSE
osobne mam velice rad veci od RS, prijdou mi intuitivni a nastaveni je tak hrackou
s OSE jsem se dlouze trapil, nez jsem jej pochopil

Joomla! pro každého
Poděkovali: Jarmil

Powered by Fórum