Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Rozšíření pro členství či předplatné

09. čvn 2013 22:21 #108398
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
tak hlavne reknete, zda vam staci jako platebni brana Paypal/Skrill (Moneybookers), nebo to budete chtit napojit na neco u nas
OSE nema cestinu, ale mam to trochu pocestene
cestina na RS byvala u Fenrise

Joomla! pro každého
Poděkovali: Jarmil

09. čvn 2013 22:38 #108400
Odpověď od Jarmil
Uživatel
Díky za dobrou připomínku. Chtěl bych, aby dané rozšíření umělo základní typy známých platebních bran, jako např. Paypal, ale i i ty české brány / služby. Také by se mi líbila možnost nejen platit přes brány, ale kartou a také převodem z účtu.

10. čvn 2013 10:28 #108416
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Zakladni to umi vsechny. Problem je v tom, ze ve svete je pouzivani napr. PayPalu naprosto normalni coz u nas neni, takze jim tam vetsinou staci tyhle zakladni jako PP, Moneybookers, Gcheckout a vystaci si vetsina. U nas kolikrat ani lidi nevi, ze pres PayPal se da platit kartou aniz by mel clovek ucet na PayPalu.

Co se tyce ceskych platebnich bran, tak ty nikde v tech rozsirenich nikdy nenajdete. ALe zase nikde neni psano, ze si plugin nemuzete nechat napsat.

Co se tyce platby kartou tak to obnasi daleko vice nez jen plugin, zkuste si pozistovat co vse potrebujete.....No ale zase treba takovy GoPay by se do toho mozna dal nacpat a mel by jste uplne vsechno, ale pocitejte s tim, ze to nebude levna zalezitost, pokud to tedy pujde udelat (to muste zajit za nejakym programatorem at se na to podiva.)

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

12. čvn 2013 00:33 #108473
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Tak jsem si tak brouzdal netem a nasel jsem co potrebujete.

Hotove reseni na propojeni RS Membership a GoPay. Nicmene pripravte si 150 euro (trochu ustrel ta cena, ale mate to bez prace a hned).... GoPay plugin for RS Membership
Nic lepsiho pro cesko nesezenete.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

12. čvn 2013 06:56 #108474
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
jj, presne tento plugin jsem mel na mysli
cena je dle me adekvatni - delal to navic jeden z nej joomladeveloperu z cr v oboru (alespon dle me)
implementace jedne brany vyjde bezne na 3000 kc, tady jich mate rovnou nekolik a stoji to jen o par set vice
na OSE vam udelaji jakoukoliv branu primo vyrobci ose tusim za 60 dolaru (maji tam na to nekde nabidku)

Joomla! pro každého

29. čvc 2013 23:33 #109696
Odpověď od Tomáš Andrle
Uživatel

prontik napsal: PayPlans ze moc neumi??? :lol: Pro platby tam ma snad 20 platebnich bran, by me zajimalo, ktere z nich v cesku vyuzijete. Cesi jsou radi, ze vedi co je PayPal a Moneybookers. :lol:
Dlouho jsem pouzival AEC Manager od Valanx, ale po tom jak jsem vyzkousel PayPlans tak AEC mu nesaha ani po kotniky. Tot moje konstatovani. Staci se podivat co vse PayPlans nabizi mezi temi vice nez 100 aplikacemi, s tim proste udelate vsechno (propojeni se vsemi dulezitymi komponentami jako ZOO,K2,MosetsTree, Virtuemart, JS, Kunena...atd, access menu, moduly i clanky, stahovani na zaklade predplatneho...atd, atd, atd)....Ja si myslim, ze jste ty aplikace asi moc nepobral....Jo a mam pro PayPlans i cestinu.

Muj rebricek?
1. PayPlans
2. OSE
3. RS
4. Akeeba
...
...
264. AEC


Dobrý den, mohu se zeptat k jaké verzi PayPlans máte tu češtinu? Mohl bych Vás o ní požádat? Děkuji. T.

Powered by Fórum