Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité problém při migraci na joomla 3.0

05. úno 2013 13:55 #103519
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
OT: Barte, hodilo by se "přípíchnout" takový příspěvek (o nevhodnosti ostrého nasazení) do každé(?) kategorie o J3.0, a my, ostatní, bychom pak mohli takového tazatele (z dotazu kterého je zřejmé, že vývojář není) pár dní ignorovat, aby stihl se "vývojářem" "stát" a podobné dotazy nepokládal.

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

05. úno 2013 14:05 #103522
Odpověď od protektor
Začátečník
Díky všem za komenty. Je to moje chyba. joomla na mě vybafla, že existuje nová verze. Tak jsem ji chtěl nainstalovat. Poučení pro příště: "nešťourat se v tom pokud to funguje" Aspoň mám o zábavu na dnešní večer postaráno. No a při nejhorším snad budou mít zálohy na webhostingu.

05. úno 2013 14:11 #103524
Odpověď od Bong
Moderátor
OT. To není špatný nápad s tím ignorováním dotazů na J3.0...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. úno 2013 14:14 - 05. úno 2013 14:19 #103525
Odpověď od Bart
Moderátor

protektor napsal: Díky všem za komenty. Je to moje chyba. joomla na mě vybafla, že existuje nová verze. Tak jsem ji chtěl nainstalovat. Poučení pro příště: "nešťourat se v tom pokud to funguje" Aspoň mám o zábavu na dnešní večer postaráno. No a při nejhorším snad budou mít zálohy na webhostingu.

Nejbližší verze s dlouhodobou podporou bude mít označení 3.5. Nenutím Vás nenasazovat Joomla 3.0, je to Váš problém jestli ji nasadíte. Jen jsem Vám dal doporučení toho, jak to cítím já a co mám ověřeno.
Vždy můžete u nových verzí počítat s nějakou neočekávanou chybou, tak to je. A především u Joomla 3.0, která ani nebude dlouho podporována.
Joomla 2.5.x je v této době velmi stabilní a velmi dobře funkční. Podařilo se vychytat a opravit mnoho problémů. Myslím si, že Joomla 2.5 je zatím to nejlepší co vzniklo, i když ty zatracené upgrady, to bylo něco ;).
O Joomla 3.0 si zatím myslím jen to nejhorší, mě se ten systém nelíbí...ale to je můj názor, který nikomu necpu.

Powered by Fórum