Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nelze upravovat články

27. led 2013 15:42 #103006
Odpověď od Mettler
Začátečník
Akorád mi tedy není jasné,,, to každému u joomla 3 nefunguje správa článků? To sotva.

Vzhledem k tomu, že mi nefunguje pouze jedná část, jsem přesvědčena, že problém není celý a zásadní ve všem.

27. led 2013 16:33 - 27. led 2013 16:35 #103008
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Najděte si paralelu:
- pořízením zcela nového vozidla Vám sice po "nějakou dobu" odpadne povinnost kontrolovat například množství oleje, jeho kvalitu, a ostatní kapaliny, neznamená to však, že je nemusíte kontrolovat nikdy ani provádět jinou údržbu.

Obdobné to je i s pořízením nových modelů (prototypů), které nebyly určeny do běžného provozu, ale pouze pro testovací a vývojové účely.

Paralelu s napadením hledejte v zanedbání povinností provozovatele (povinné údržby).

Joomla 3.0 prozatím nebyla určena do "běžného provozu". - Psal i Bong, v příspěvku #103001

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

27. led 2013 16:48 #103013
Odpověď od Bong
Moderátor
Popravdě netuším co je ten tajemný virus, kvuli kterému se musí rozebírat hardware počítače a šíří se Joomlou.

Píšete, že máte odvirovanou verzi zálohy webu (od opraváře), takže tedy zálohu webu máte. pokud svoji práci ovedl správně. můžete ji použít a provést zmiňovanou povinnou údržbu, tedy kompletně zaktualizovat včetně komponet a dalších rozšíření, změnit hesla pro administraci, FTP a databázi.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum