Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Poďakovanie

04. zář 2011 19:14 #79395
Poďakovanie od fire150
Pokročilý uživatel
Kedže sa blíži koniec starého joomlaportal.cz a blíži sa začiatok nového, chcem vysloviť veľké poďakovanie všetkým tvorcom, autorom článkov, moderátorom a "notorickým" odpovedateľom na niekedy lamácke a nejasné otázky na fóre bez ktorých by som ja, ale verím že aj mnoho iných, nezískal potrebné znalosti a vedomosti o joomla a tvorbe webu. Tento portál som našiel pred asi 2 rokmi a odvtedy je mojím denným pomocníkom . Verím že nový portál pomôže nielen mne, a na oplátku sa budem snažiť pomôcť aj ja, ale všetkým ktorý to s joomla myslia vážne. Nebudem menovať jednotlivcov aby som niekoho neurazil, však oni dobre vedia komu patrí moje poďakovanie. ;)
PS: Zámerne som to vložil do fóra a nie ako komentár k spomenutému článku aby to videlo čo najviac návštevníkov webu :P

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

05. zář 2011 11:33 #79421
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
Taktéž bych se rád přidal s upřímně míněnou děkovací řečí. Zdejší portál mi opravdu velmi pomohl, pomáhá a doufám pomáhat bude.
Protože čím víc vím, tak vím, že nic nevím :) Člověk se musí furt učit.
Díky celé redakci portálu a spoustě dalších guru znalců.

Powered by Fórum