Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

04. led 2011 21:40 #68974
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
To Ruja:
Zkoušel jsem nasimulovat situaci, aby se aktivoval php kód, který vám dělá problémy, ale daná chyba se mi nezobrazila. Nicméně mě daný problém samozřejmě zajímá, takže bych uvítal více informací, především to, co přesně píšete do jednotlivých polí. Díky

04. led 2011 22:43 #68976
Odpověď od Jirka
Začátečník
Nic jsem nevyplňoval, jen nainstaloval, vyplnil kategorie a chtel pridat dokument, jakmile zmacknu tlacitko Nový, vyskočí ta hláška. Na jiném webu to jelo normálně. Nemohl by být problém s právama v systému? Zkoušel jsem nastavit chmod na 777 ale nepomohlo to. Na tom webu me to občas zlobí. Jirka

04. led 2011 23:36 #68979
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
S právy do složek by v tomto kroku (vytváření nového záznamu) neměl být problém, protože se do žádných složek nic nezapisuje. Mám takový dojem, že bez přístupu do administrace a přístupu na FTP daný problém neodhalím :-(.

05. led 2011 00:34 #68981
Odpověď od Cufe
Admin
Mám zato, že to není problém v komponentě, ale spíš problém v hostingu, pokud to Ruja zlobí jen tam...

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

05. led 2011 20:35 #69040
Odpověď od junis1
Uživatel
Ahoj, předně skládám poklonu Houbákovi za opravdu dobře odvedenou práci a zkouším to také na stránkách naší obce. Chci se jen zeptat, zda také používáte rozšíření joomsef ( ver. 3.7.6). Pokud jí mám zapnutou, tak úřední deska jede, ale při pokusu prohlédnout vložený dokument se načte opět strana s úřední deskou. (Vložený dokument má stejnou adresu jako úřední deska)
Musím tedy pro tuto komponentu mít vypnuté seo (joomsef), aby vše jelo ok a dokument se správně zobrazil.
Díky Jarda

05. led 2011 21:44 #69045
Odpověď od vlada
Nováček
Používám moduly z instalace Joomla a jak se zapnutým SEO v globálním nastavení tak i s vypnutým to funguje včetně Apache-mod rewrite-Ano. Ty ale používáš nějaký doinstalovaný modul, že?

Powered by Fórum