Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Czech Joomla Day

04. kvě 2010 16:20 #59120
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Koukám, že pokud to nebude v Trhonicích, tak se Bárt zase uleje ...............

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

04. kvě 2010 16:27 #59122
Odpověď od Bart
Moderátor
HonzaKr napsal:

Koukám, že pokud to nebude v Trhonicích, tak se Bárt zase uleje ...............

Věř mi, že ne :cheer: .

04. kvě 2010 18:15 #59123
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Taky bych se zúčastnil, mám se ještě co učit.
Normálně se to dělá tak, že organizátor vybere dopředu od každého třeba 1000,- které mu po příjezdu na dané místo vrátí. Je to jen pro odrazení těch co jen slibují a pak odřeknou když je vše rezervované.

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

04. kvě 2010 19:37 #59124
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Ahoj, jo to je dobrý nápad a asi to bude nejvíc praktické. Když lidi nepřijedou, alespoň bude na pití.

To Bart:
K hodinkám. Jaké má Ti říkat nebudu, nebo se zase budeš ptát, jak vypadají, kde se kopupí a jak se natahují:-)
K pohádkám. Omlouvám se, Ty je povídáš bez ohledu na denní nebo noční dobu
K termínu: Možná by bylo nejsnazší, kdyby jsi nám sem napsal, kdy nemáš písemky, závody, rande, zasedání rady a podobně. prostě ty dva dny v roce, kdy máš čas. I když je to vlastně jedno. I když budeš vědět termín dopředu 2 měsíce, stejně Ti do toho něco vleze, jako vždy:-)

A k termínu vážně - osobně bych volil prázdniny. Předně v práci bývá volněji, dále studenti mají volno, venku bývá hezky a k ubytování se dá využít třena internát nebo koleje

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

04. kvě 2010 19:38 #59125
Odpověď od Bart
Moderátor
Koudy napsal:

Taky bych se zúčastnil, mám se ještě co učit.
Normálně se to dělá tak, že organizátor vybere dopředu od každého třeba 1000,- které mu po příjezdu na dané místo vrátí. Je to jen pro odrazení těch co jen slibují a pak odřeknou když je vše rezervované.

Ok, to bych souhlasil, jen bych místo 1000 vybíral třeba jenom 500, ale nevím jak by se výběr řešil.

04. kvě 2010 19:52 #59126
Odpověď od Bart
Moderátor
honzag napsal:

Ahoj, jo to je dobrý nápad a asi to bude nejvíc praktické. Když lidi nepřijedou, alespoň bude na pití.

To Bart:
K hodinkám. Jaké má Ti říkat nebudu, nebo se zase budeš ptát, jak vypadají, kde se kopupí a jak se natahují:-)
K pohádkám. Omlouvám se, Ty je povídáš bez ohledu na denní nebo noční dobu
K termínu: Možná by bylo nejsnazší, kdyby jsi nám sem napsal, kdy nemáš písemky, závody, rande, zasedání rady a podobně. prostě ty dva dny v roce, kdy máš čas. I když je to vlastně jedno. I když budeš vědět termín dopředu 2 měsíce, stejně Ti do toho něco vleze, jako vždy:-)

A k termínu vážně - osobně bych volil prázdniny. Předně v práci bývá volněji, dále studenti mají volno, venku bývá hezky a k ubytování se dá využít třena internát nebo koleje

HonzaG

Hele na svou čest slibuji, že přijedu. Poprvé mě do toho vlezly maturity a podruhý započtový..., ale příště už to nebude nic, to se na to raději vy..ru a fakt přijedu, slibuji (vždy jsem psal, že mám velký zájem, ale nikdy jsem nepsal, že tam budu na 200%). Jinak to co Honzo navrhuješ ty se mi zdá být dobré.

Powered by Fórum