Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

ukrutně pomalý web

02. kvě 2010 19:38 #58989
Odpověď od Bong
Moderátor
Kdyby jste napsal nějakou poznámku do vlákna kde se tohle řešilo, nebo řeší - budiž, ale tímhle tónem to zůstane pouze samožerskou reklamou :-).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. kvě 2010 20:01 #58990
Odpověď od aldik7
Uživatel
joo, eště dostanu zprda že si stěžuju B) :laugh: :laugh:

02. kvě 2010 20:08 #58991
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
prispejete na lepsi hosting? ;-)
web sam o sobe je dost narocny na DB, s vasi Evickou se to neda vubec srovnavat - to je miniwebik

Joomla! pro každého

02. kvě 2010 20:28 #58999
Odpověď od aldik7
Uživatel
miniwebik možná jo, ale taky běží na Joomle B) .. btw.sám přispívat nebudu, ale kdyby tady bylo nějaké tlačítko aby všichni uživatelé mohli přispět třeba přes Paypal nebo Paysec nějakou částkou, tak by to nebylo na škodu a po přispění by do profilu dostali ikonku s názvem třeba "sponzor" B)

Jo, tohle forum co tu máte je součást Joomly jako ostaní jiné doplnky? se mi celkem zalíbilo ;)

02. kvě 2010 20:31 #59000
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
ano, forum je soucasti
to, ze vas web bezi na joomle, je nepodstatny detail
kdyz mate navstevnost nizsi, interakce registrovanych uzivatelu nizsi, mensi pocet do DB a celkovou velikost DB, tak to jsou prave ty rozdily, kvuli kterym se stava web narocnejsi na vykon

Joomla! pro každého

02. kvě 2010 20:34 #59003
Odpověď od Bart
Moderátor
ghost napsal:

ano, forum je soucasti
to, ze vas web bezi na joomle, je nepodstatny detail
kdyz mate navstevnost nizsi, interakce registrovanych uzivatelu nizsi, mensi pocet do DB a celkovou velikost DB, tak to jsou prave ty rozdily, kvuli kterym se stava web narocnejsi na vykon

Přesně, tohle jsem měl na mysli....a proto, jsem psal, že to má vcelku dobré výsledky.

Powered by Fórum