Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nový Joomlaportal

19. úno 2006 19:21 #5158
Odpověď od wector
Uživatel
Chci se zeptat jestli/kdy bude kompletní instalace Jommla! Doteď sem používal blog:cms, ale hledal sem něco jenoduššího, instalace "MamboMCZ-rc2-004" je přesně to, co chci - snadné, přehledné, flexibilní ( dám si tam blog i prezentaci svých podnikatelských aktivit, obzvlášť ty zprávy ČTK mě potěšily ;) ), stačí mi si ve Photoshopu upravit můj znak a můžu publikovat, žádný těžkopádný překládání, tvorba statický sekce...

19. úno 2006 19:32 #5159
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Asi píšeš na špatné místo. Ale balík JoomlaMCZ bude vytvořen po uvedení Joomly 1.1 na konci 1.Q letošního roku.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

24. úno 2006 11:27 #5299
Odpověď od Jiri
Uživatel
nevim jaka verze presne to je, ale v mozilla firefox (na linuxu) nejsou vubec videt leve moduly na hompage, visited links a tlacitka temer neviditelne, no nastesti u tohohle kompu sedim vyjimecne... :S

Napoleonika - Neoficiální portal napoleonského reenactmentu
(Joomla!1.0.13CZ, Joomfish!, phpBB for Joomla, zOOm, Quizzz)

24. úno 2006 11:36 #5300
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Hmmm:(
FF 1.5 na woknech-a vidím vše OK.

No na výzvu, zda někdo místo kritiky dodá jinou a lepší šablonu, se nakonec dobrovolník našel, takže mu držme palce a snad příští týden provedeme na joomlaportal.cz další změny k lepšímu.

To Jurca - jak to vidíš s tím článkem o Mambelfish?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

24. úno 2006 14:06 #5301
Odpověď od Jiri
Uživatel
...nevidis...

:side:


bude to asi tim linuxem, doma je FF1.04 na win ok.
do toho fishe se mi teda dvakrat nechce, jednodussi je to opravit nez vysvetlit, no mozna az nebudu moct v noci spat :unsure:

Napoleonika - Neoficiální portal napoleonského reenactmentu
(Joomla!1.0.13CZ, Joomfish!, phpBB for Joomla, zOOm, Quizzz)

24. úno 2006 16:07 #5304
Odpověď od pitbull
Začátečník
ohledne modulu s nejnovejsima prispevkama v diskuzich, neni problem v tom jestli je to linux nebo windows, ale problem je nejaka prasarna v sablone :o) v praci na win XP s FF 1.5 modul vidim, v CR na win XP s FF1.5 vidim kulovy :o) ve zdrojovym kodu, ale html pro modul je, typnul bych si, ze problem bude kvuli tomu div class="leftrow" :o)

Powered by Fórum