Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

nikdo si nevsimne

04. úno 2009 00:38 #41271
nikdo si nevsimne od Lukas N
Uživatel
Budto jsem slepej nebo uplne blbej. Kazdpadne memohu najit komentare pod vsemi clanky, na JP.

Ze by se [Pánům adminům] nechtelo tento uzivateli generovany obsah migrovat? (pochopitelně, kdyz zde pouzivaji nekolik let nepodporovane doplnky, coz je pres veskere pochopeni, - i "pod svicnem" - do oci bijici)

A bude se jim chtit migrovat napr zdejsi forum?

Mame tu jistotu?

Zminil to ALESPON nekde nekdo?

Nebo to jen tak zmizelo?

Je to pouze chyba? Nebo je to zamer?

... :silly:

l

Příspěvek editován: studio24, v: 04/02/2009 00:50

homepage: vtiger CRM OSS

04. úno 2009 00:54 #41272
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Provokatére! :-)

Již zde ve fóru proběhlo, že komentáře jsou v lázních

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

04. úno 2009 01:06 #41273
Odpověď od Lukas N
Uživatel
Dobrá tedy, za pouziti policka search v ramci enztuziazmu pro KW " k mori se clovek na druhy pokus dostane k nejake "aka ftipně mlžící informaci" . Ano logicky si jako prvni vsiml HonzaKr...

Doopravdicka odpoved, ale stale jaksi chybi!...

p.s. asi na JP budu casteji hledat KW "dovolena u more, k mori, chci pryc, vemte me odsud, apod, zrejme se vice dozvim

:silly: 2

p.s. kdyz jsou videt maximalne -10 rss, tak to clovek dost tezko (i kdyby 2x za den, stran poctu prispevku na JP, stihne.)

Příspěvek editován: studio24, v: 04/02/2009 01:11

homepage: vtiger CRM OSS

04. úno 2009 09:12 #41279
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Add RSS z fóra:
Jojo člověk si ani neuvědomí, že nám web roste a limit 10 nestačí. Zvedl jsem ho tedy na 20 a pro Ty, kteří si chtějí počet zpráv nastavovat sami prozradím fintu:

do URL RSS si přidejte" &limit-aa", kde aa je požadovaný limit.

Děkuji Mokroušovi za konstruktivní připomínku. To je totiž nejsnazší a nejrychlejší cesta k novinkám.

add komentáře:
Pokud se Ti nelíbí stávající komponenta, navrhni jinou. Pokud se Ti nelíbí něco dalšího, máš na mně mail. Ale pokud máš jen blbý den a potřebuješ si někde zakafrat, tak si posluž.

add Fórum: Pokud se nepletu na Vašem webu nepoužíváte k SMF žádný bridge, lidi se hlásí jen do fóra, že?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

05. úno 2009 10:56 #41335
Odpověď od David Zirhut
Admin
Jen bych Honzu upresnil - neni to &limit-aa, ale &limit=aa takze ja sam mam treba:
www.joomlaportal.cz/index2.php?option=co...&no_html=1&limit=100

MokrOuš

05. úno 2009 14:12 #41346
Odpověď od Lukas N
Uživatel
Jo kluci diky. S tema RSS jste mi udelali radost. Ted uz jen ty full rss.

add Fórum: Ano, zadny bridge. Onehda tam i byl ale byl s tim jen opruz. Ona na SMF je opravdu hezka ta aktualizace sw na 1 click a s bridgem to opravdu neni ono.

Osobne nevidim sebemensim problem se v pripade potreby registrovat vicekrat. A mylim, ze hromada velkych portalu, vcetne napriklad xx.joomla.org to ma take tak.

Proste treba 1 login do joomla a pouzitych komponent a 1 ci vice do sw (forum, wiki, forge) ktere s joomlou vlastne nemaji nic spolecneho...

Urcite se to neda brat obecne. Jde asi spise o typ portalu. Chapu ze nekde kde jde primarne o profily (social) by to opravdu nebylo to prave orechove.

Jiz jsem to tu nekde psal, myslim ze v pripade tendence to nejak propojovat bych se priklanel spise k phpBB, kde je ted stran bridge nejaky progres. Bez propojovaci tendence klidne SMF.

l

Příspěvek editován: studio24, v: 05/02/2009 14:32

homepage: vtiger CRM OSS

Powered by Fórum