Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Psani clanku

24. srp 2007 10:57 #22955
Psani clanku od OldBoy
Uživatel
toto je hlavne pre honzu.
mam trochu casu takze mozem napisat nejaky clanocek pre tento portal.
o aku temu je momentalne zaujem? v akej kvalite by to malo byt?

24. srp 2007 11:07 #22956
Odpověď od Linelabcz
Admin
Nejlepší je se zeptat přímo Honzy přes PM, nebo E-mail, ne?

24. srp 2007 11:16 #22958
Odpověď od OldBoy
Uživatel
Franta25 napsal:

Nejlepší je se zeptat přímo Honzy přes PM, nebo E-mail, ne?

ani nie. coked bude mat niekto nejaky genialny napad alebo navrh.

24. srp 2007 11:21 #22960
Odpověď od Sentinel
Uživatel
Zdravim,
napadu by asi bylo dost a dost, jen si pak vybrat :) Mluvi se o Joomle 1.5, spoustu lidi by urcite zajimalo, jakym zpusobem migrovat z Jommla 1.x na Joomla 1.5, jake to ma vyhody/nevyhody, jak je takova migrace spolehliva ohledne dat, co s komponentami tretich stran, jestli se to vyplati/nevyplati popripade kdy a za jakych okolnosti na Joomla 1.5 prejit.

24. srp 2007 11:26 #22962
Odpověď od OldBoy
Uživatel
Sentry napsal:

Zdravim,
napadu by asi bylo dost a dost, jen si pak vybrat :) Mluvi se o Joomle 1.5, spoustu lidi by urcite zajimalo, jakym zpusobem migrovat z Jommla 1.x na Joomla 1.5, jake to ma vyhody/nevyhody, jak je takova migrace spolehliva ohledne dat, co s komponentami tretich stran, jestli se to vyplati/nevyplati popripade kdy a za jakych okolnosti na Joomla 1.5 prejit.

no zial na toto sa odpoveda a pise tazko. ako sledujem forum a dev. blogy tak ani autor migracneho toolu v tejto otazke este nema jasno a dany tool je zatial iba v beta verzii.
navezuje na to aj fakt ze installer nieje v stabilnom stave.

o prechode sa na tychto strankach uz pisalo, ale vseobecne plati ze to ma zmysel s prichodom ostrej 1.5, ja osobne si ale nejaky cas pockam a nevrhnem sa hned na prvu verziu - je tam predpoklad dost vyraznych chyb ktore budu odhalene az prevadzkou.
cakal by som minimalne 2 a maximalne 6 mesiacov.
ocakavam ze behom prveho mesiaca vyjdu az 2 bugfixovane verzie.

24. srp 2007 11:52 #22963
Odpověď od Sentinel
Uživatel
Mohu jen souhlasit, ze nema cenu se bezhlave poustet do migrace jen proto, ze to je neco noveho .. spise prave proto :)
Problemy budou i s komponentami 3 stran, takze lepsi je nespechat.

Powered by Fórum