Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nové fórum pro Jomlaportal

13. úno 2007 11:59 #15867
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No čas a přítomnost u kompu jsou dvě rozdílné věci. Moje srdcovka je joomlaportal a taky je poslední dobou vidět, že nemám tolik času:-/

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

13. úno 2007 14:07 #15874
Odpověď od salec
Uživatel
djx1 napsal:

Jojojooooo...to je ono....Doufam, ze se admini rychle vyspi a povolej to:-)
A jako shop s vodnima dymkama...hmmmmm. Tam jeste jednou zavitam:-)))

A jeste neco...mozna jste nezaregistrovali. Jak si myslite, ze je to s timhle forem a se zabezpeceni? Je to lepsi nez PHPBB? Koupil jsem si tedka peknou domenu a chci tam rozjet forum (zatim jen forum) a hledam nejake spolehlive, nebot u toho nechci (ani nemuzu) sedet kazdej den a vyjanet spamboty...


Třeba budeš první zákazník v eshopu až to spustím ;-)

13. úno 2007 14:16 #15875
Odpověď od salec
Uživatel
tady je možno stáhnout to co jsem dopřeložil a je to komplet všechno v zipu, není potřeba jinde stahovat

www.joomlaportal.cz/component/option,com...unc,fileinfo/id,165/

13. úno 2007 19:26 #15891
Odpověď od Michal
Uživatel
Trevi...nejde o to, ze bych se tomu nevenoval. Ale jak jsem psal....je to castecne forum o cestovani. A ja hodne cestuju. Na jare 3tejdny Shetlandy, na podzim mesic na Islandu. Ted ziju ve Skotku a taky nevim, zda budu vzdy na netu. Zatim teda jsem, protoze je tu vice rozsirene nez u nas. Na pristi rok toho je jeste vic. Takze mi jde o to, aby mi s tim spise nekdo pomohl, kdyz tady nebudu. A samozrejme vic hlav, vic vi. Nejsem vyvojar v PHP, ale tohle by me bavilo...ale:-( Nepustim se do toho driv, dokavad nebudu vedet, ze forum pobezi a ze se o nej bude nekdo starat...at ja, nebo nekdo jinej. Nema cenu rozjizdet projekt, pak odjet na 3 tejdny a ono by to 3 tejdny treba nefachalo...to uz by tam pak nikdo neprisel:-(

25. srp 2007 13:57 #22992
Odpověď od Martin Bartůněk |anBLOK|
Začátečník
Zdravíčko!!!
Po dlouhé době jsem se dostal na Jomlaportal. A docela mě zaděsilo fórum, tedy jeho architektura. Přijde mi to velmi nepřehledné. Je možné si někde nastavit výpis všech příspěvků k tématu??

Tohle se nedá číst. Klikat číst klikat číst klikat číst klikat číst.
V čem je tohle lepší?? Možná se zbavíte přispěvatelů, položil bych pak otázku, jestli není jednodušší fórum prostě zrušit.

JAK MÁM PROBOHA "FILTROVAT" PŘÍSPĚVKY A ČÍST TO CO MNE SKUTEČNĚ ZAJÍMÁ? NEMÁM ČAS NA ÚČAST V TAKTO POSTAVENÉ DISKUSI :-(

SNAŽNĚ PROSÍM, VRAŤTE SE K NORMÁLNÍMU STAVU!!!


*

Příspěvek editován: iolowenstein, v: 25/08/2007 14:01

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

25. srp 2007 15:01 #22995
Odpověď od Filip Bartmann
Začátečník
K normálnímu stavu se můžeš vrátit ty sám;-) To co máš asi na mysli je zobrazení příspěvku pod sebou. To si nastavíš přes moje nastavení->Preferovaný způsob zobrazení*:Pod sebou ;-)

Máte problémy s Joomlou!?: skype: filbar

Powered by Fórum