Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nové fórum pro Jomlaportal

13. lis 2006 12:53 #13380
Odpověď od tylik
Uživatel
a co tak phpBB?


Ked to chcete externe tak to by bola lepsia volba podla mna.

A dokonca teraz vznikli nove bridge s Joomlou+moduly ako posledne komentare a podobne..

13. lis 2006 13:32 #13381
Odpověď od Aramon
Uživatel
tylik napsal:

a co tak phpBB?


Ked to chcete externe tak to by bola lepsia volba podla mna.

A dokonca teraz vznikli nove bridge s Joomlou+moduly ako posledne komentare a podobne..


si delas prdel? nejnebezpecnejsi forum, ktere kdyz vyjde nova verze tak za tri hodky je hacknuto???

nene, phpbb je nejhorsi volba,ktera existuje...

A navic se tu nebavime jaky druh fora, ale kterou verzi...jeste ze tu ty prispevky jsou a muze si je kazdy precist :P

Kdyz mi nekdo poradi, pouzivam tlacitko "Odpovedet", napisu "Dekuji" a dam "Odeslat" :-) A jak jsi na tom ty?

13. lis 2006 20:34 #13398
Odpověď od tylik
Uživatel
Mozno tie starsie verzie boly hacknutelne , ale teraz to je uplne inac...

Nove verzie su nepoviem ze nechacknutelne ale nieco v tom zmysle, o tom svedcia posledne vysledky.

13. lis 2006 21:12 #13401
Odpověď od vito
Uživatel
Jsem určitě pro SMF a bridge. Pro SMF je čeština a jak už tady někdo výše poznamenal, určitě to bude lepší s doinstalováním modulů a aktualizací.

14. lis 2006 00:52 #13414
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No pokud je čeština pro SMF, tak by měla být víceméně použitelná i pro komponentu, která ze SMF vychází, ne?

Hláška "Určitě to bude lepší" není zrovna to co bych rád. Ale jak sleduju, tak je zde zatím jediný člověk, který SMF někde někdy používá, nebo používal:-/

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

19. lis 2006 20:34 #13553
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
pouzivam SMF pres bridge dlouho..je to styl..me vyhovuje o komponente jsem nevedel..se SMF bridge mam jediny problema to pri logout,kdyz se pouziva login_SMF modul..neustale me to hlasi session chyby a spatne to odhlasuje,ale mam miliony projektu,tak jsem to nejak hloubeji neresil..

Powered by Fórum