Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Obnoveni webu ze zalohy

07. lis 2012 18:13 #99621
Odpověď od CLS
Uživatel
Nic tam nevidim, takze asi budu psat vse od zacatku :(

Diky za snahu mi pomoct.

TRANSTO CLS - www.transtocls.com - Přeposílaní zásilek z UK
FIRMA V UK - www.firmavuk.com - Můj život, postřehy a podnikání nejen za "malou louží" – Velká Británie

07. lis 2012 18:17 - 07. lis 2012 18:19 #99622
Odpověď od Bong
Moderátor

cls napsal: ... ale nic. Vzdy ten samy vysledek... nic :(


Co to je to nic? Bílá stránka? Chybové hlášení? Jak to chcete obnovit přes Kickstart když nemáte zálohu z Akeeba Backup?

Dle mě, jak jste stahoval zálohu přes FTP, byla stažena špatně a stojí za... a jak jste ji tam cpal nazpět, mohly vzniknout další chyby...
To, co máte na webu přehrajte instalačkou, bez složky installation, pak to zkuste.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. lis 2012 20:05 #99630
Odpověď od CLS
Uživatel
Dobry vecer,
ted uz to vypada jen : takto.

Smazal jsem vse, co tam bylo. Driv to psalo, ze se nelze pripojit k databazi. Tam jsem to taky nejak popras*l. Nainstaloval jsem tam totiz cistou joomlu (spise preinstaloval starou tou novou :blush: ) a samozrejme se vytvorily nove tabulky v databazi a ty puvodni, ktere tam byly, dostaly pred prefix jeste "bak", takze to vypada "bak_prefix_blablabla".
Proste jsem ze sebe nestastny, jak se rika.

Takze jestli tomu dobre rozumim, mam rozbalit instalacni balicek joomla, vyhodit z nej slozku installation a nahrat na server?

TRANSTO CLS - www.transtocls.com - Přeposílaní zásilek z UK
FIRMA V UK - www.firmavuk.com - Můj život, postřehy a podnikání nejen za "malou louží" – Velká Británie

07. lis 2012 22:12 #99637
Odpověď od Bong
Moderátor
Vůbec netuším co s tím vyvádíte, pokud zálohu skutečně máte nic nastavovat nemusíte..

Na čistý web nahrajte soubory vaší zálohy.
Do čisté databáze nahrajte svoji zálohu tabulek databáze.
Aktualizujte Joomlu na poslední verzi jedním z těchto způsobů: www.bongovo.cz/9-joomla/6-jak-aktualizovat-joomlu-2-5-x

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: CLS

09. lis 2012 12:27 #99676
Odpověď od CLS
Uživatel
Dobry den,

dekuji za rady, ale po nekolika neuspesnych pokusech jsem to vzdal a delam web od zacatku.

Jeste jednou diky vsem!

TRANSTO CLS - www.transtocls.com - Přeposílaní zásilek z UK
FIRMA V UK - www.firmavuk.com - Můj život, postřehy a podnikání nejen za "malou louží" – Velká Británie

Powered by Fórum