Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Obnoveni webu ze zalohy

07. lis 2012 00:26 #99576
Obnoveni webu ze zalohy od CLS
Uživatel
Zdravim vsechny,
a zaroven prosim o radu.

Udelal jsem to, co jsem si myslel, ze se mi nikdy nestane. Smazal jsem si web :ohmy: .... nedopatrenim, ale smazal. Zalohu mam, ale nemohu ji rozchodit.
Procetl jsem si tady na foru kde co, hodne jsem se priucil, ale v tomto pripade mi to moc nepomaha :(
Zalohu nahravam a mazu, pouzivam kickstarter... zkousel jsem to i bez nej ... ale nic. Vzdy ten samy vysledek... nic :(
Asi to uplne vzdam a provedu uplne novou instalaci, jen se chci zeptat, jestli v te moji zaloze... nekde... mohu najit texty, ktere byly na tom webu. Jde mi hlavne o ty texty. Ten web nebyl nijak moc rozsahly, takze nova instalace by mi az tak nevadila.

Dekuji za jakoukoliv radu ... navedeni ...

TRANSTO CLS - www.transtocls.com - Přeposílaní zásilek z UK
FIRMA V UK - www.firmavuk.com - Můj život, postřehy a podnikání nejen za "malou louží" – Velká Británie

07. lis 2012 02:19 #99577
Odpověď od Cony
Moderátor
A v jakém formátu tu zálohu máte - Akeeba, MySQL dump? A nemá Váš hosting zálohy? Pokud ano pravděpodobně budete schopný web obnovit jedním kliknutím v administraci hostingu, nebo kontaktováním jejich podpory.

07. lis 2012 17:36 #99616
Odpověď od CLS
Uživatel
Dekuji za pomoc, ale hosting mi zalohu neudela, protoze pry ji uz nemaji. Ja uz to nekolikrat prehral a mazal, takze jsem v tom udelal tak akorat bor*el.
Nicmene jeste jednou dekuji za pomoc.

Zalohu jsem si stahl pres ftp manualne.

Chci se ale preci jen zeptat, jestli nekdo nevi (protoze ja to nevim), kde bych mohl v zaloze najit ty texty, ktere byly publikovane na webu. Pokud samozrejme takova moznost je.

Dekuji mnohokrat.

TRANSTO CLS - www.transtocls.com - Přeposílaní zásilek z UK
FIRMA V UK - www.firmavuk.com - Můj život, postřehy a podnikání nejen za "malou louží" – Velká Británie

07. lis 2012 17:45 - 07. lis 2012 17:48 #99617
Odpověď od Robert
Nováček

kde bych mohl v zaloze najit ty texty, ktere byly publikovane na webu.

jsou (byly) v databázi v tabulce xxx_content

Joomla! od verze 1.5 -- ONEbit --

07. lis 2012 17:50 #99618
Odpověď od Robert
Nováček
"xxx" je předpona tabulek v databázi

Joomla! od verze 1.5 -- ONEbit --

07. lis 2012 17:56 #99620
Odpověď od CLS
Uživatel
Dekuji, jdu na to kouknout :)

TRANSTO CLS - www.transtocls.com - Přeposílaní zásilek z UK
FIRMA V UK - www.firmavuk.com - Můj život, postřehy a podnikání nejen za "malou louží" – Velká Británie

Powered by Fórum