Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nelze provést další krok při instalaci ...

14. zář 2012 15:52 #97376
Zdravím.
mám problém hned při instalaci Joomly. při instalaci, hned na začátku když zvolím jazyk kliknu na tlačítko "další krok" - na předinstalační kontrolu, rozběhne se jakýsi "loading" (běžící kolečko uprostřed stránky) a dál se nedostanu, myslel jsem že něco uploaduje nebo tak neco (rychlost upload u mě žádná sláva) ,ale nechal jsem to asi hodinu a takovou dobu by nic nenahrávala snad. čím to muže být? jak se dostanu na další kroky přes tohle? pro informaci mám stránku na hostuju.cz (7u), u nich nikdy nebyl problém s redakčním systémem myslím - a chci vyzkoušet joomlu (zamlouvá se mi pěkně). Děkuji za rady (používaný prohlížeč Firefox, odzkoušeno i na IE - stejný výsledek)

14. zář 2012 17:19 #97390
Odpověď od Bong
Moderátor
Přesně stejný problém na hostuju.cz se zde před časem řešil: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/62-j...stalace-joomly#93184

Změňte hosting, to je nejjednodušší Pokud opravdu trváte na tomto, sdělte nám laskavě kompletní parametry hostingu, Joomly, jak jste soubory nahrával atd...

Pár dní si tu zřejmě budeme dopisovat a nakonec si stejně vyberete jiný, vhodnější hosting.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum