Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Instalace joomly

03. kvě 2012 10:32 #93184
Instalace joomly od dejvoch
Uživatel
Chci si udělat osobní web s fotogalerií přes Phoca, kde budu publikovat svoje nafocené fotografie. K těmto účelům jsem si řekl, že mi bohatě bude stačit freehosting. A tak jsem zkoušel endoru, na které jsem měl problémy s generováním náhledů ve phoca a to jak ve verzi 1.7 tak ve verzi 2.5. Tak jsem zkusil další freehosting co vypadal, že by byl schopen joomlu na sobě unést, je to freehost od banánu hostuju.cz. Při instalaci vyberu češtinu, dám další krok, a už je problém, tento krok se mi nenačte, a pořád se mi jen "točí kolečko" znamenající načítání stránky. Totéž mi to dělalo u manuální instalace na endoře, proto jsem byl nucen použít tu jejich.
Děkuji za pomoc, jak se dostat ke druhému kroku instalace na freehostu, je to pro mě oříšek, nikdy jsem se z ničím podobným (nenačtení druhého kroku instalace) ještě nesetkal.

03. kvě 2012 10:36 #93185
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
stoji vam to za ty problemy s freehostingy?
to je opravdu napr 600/rok tak velka palka za rozumny hosting, ktery bude bez problemu?

Joomla! pro každého

03. kvě 2012 10:40 - 03. kvě 2012 10:43 #93186
Odpověď od Bong
Moderátor
Přesně tak. Vyberte si nějaký rozumný hosting (pro vaše účely bych našel i za 200Kč/rok).
Váš problém je ve vkládané reklamě freehostingu: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/62-j...5x-na-endoracz#92818 (ten samý hosting v placené verzi problém nemá).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. kvě 2012 10:40 - 03. kvě 2012 10:42 #93187
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Zda se ze jste si rekl spatne, ze vam bude stacit jakykoli free hosting. Opravdu nemate par stovek rocne a koupit si nejaky nermalni hosting?

Proste hostujte tam kde joomla funguje.Uz i ten blby W...s za 360kc/rok joomlu zvladne a nemusite resit problem s hostingem jeste driv nez jste vubec zacal web delat. Setrite na spatnem miste.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum