Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea nahrání z localhostu na web

17. zář 2012 23:50 #97538
Odpověď od Petr
Uživatel
takže ten soubor jpa mám přejmenovat na třeba pokus.zip a když půjde v total comanderu rozbalit tak pak to znovu zkusit?

17. zář 2012 23:55 - 17. zář 2012 23:57 #97539
Odpověď od Bong
Moderátor
Ne. Vytvořit novou zálohu v ZIPu a tuto přejmenovat na archive.zip, nic o žádných pokusech jsem nepsal. JPA je formát pro Akeeba, má jiný formát než ZIP, nemůžete jen tak měnit přípony souborů.

Tady máte návod: www.bongovo.cz/9-joomla/13-rozbaleni-zipu-na-webovem-serveru

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. zář 2012 00:04 #97540
Odpověď od Petr
Uživatel
Omlouvám se přeci jen jsem na toto natvrdlej. Ale jak udělám ten zip? Stačí normálně celý adrsář joomla co mám v localhostu pod xampem zablit do zipu a pak nahrát ftp do adresáře co mám na serveru a následně stejně jako kickstartem toto rozbalit jen s tím, že napíšu v browseru stranky/japonsketopoly-rrd.cz/unzip.php

18. zář 2012 09:00 #97541
Odpověď od Bong
Moderátor
To můžete. Přenos Z NA NĚCO je v podstatě překopírování všech souborů (a je jedno jestli si nějak práci ušetříte, třeba komprimací) a přenesení databáze. Dále už jen stačí správně nastavit přístupy a cesty v configuration.php.

V Akeeba Backup v nastavení přepněte na typ zálohy ZIP, vytvořte zálohu., tuto přejmenujte na archive.zip a zkopírujte na web do složky kde má být Joomla. Obsah souboru na který odkazuji výše zkopírujte také na web. Otevřete prohlížeč a zadejte vasaestranky.ltd/unzip.php , dojde k rozbalení vaší zálohy. Pokud se podíváte na titulní stránku spustí se instalátor od Akeeba, který vás už navede.

V podstatě může mít Kickstart problémy s rozbalením a na spoustě neřešitelných hostingů mi zipak pomohl.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. zář 2012 20:20 #97565
Odpověď od Petr
Uživatel
díky to už snad půjde. Promazal jsem zbytečné věci v joomle (myslím plno obrázků) a zkusím to. Jen nevím jak v akeebě nastavit výstupní soubor na ZIP? Mám verzi 3.4.3.
díky

18. zář 2012 21:03 #97566
Odpověď od Bong
Moderátor
Způsob archivace nastavíte v Nastavení Akeba Backup

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum