Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak zabranit zverejneni menu u clanku?

28. úno 2012 14:52 #90541
Odpověď od Bong
Moderátor
Já se z "blbnutím" položek párkrát setkal. Vždycky mě naštvalo, že stačí jen položku menu otevřít a znovu uložit...
Komponenty pro SEF mají svůj význam, adresy pak fungují a vypadají tak jak mají. K dispozici v komponentách jsou i další nástroje, kterými se dá udělat i to, co pouhou Joomlou někdy nejde...

Pokud máte tabulky od J1.5 a J2.5 v jedné databázi, není problém tabulky staré Joomly smazat a jet na nové. Jsou striktně odlišené prefixem a tedy nepoužívají žádné společné.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. úno 2012 14:56 #90542
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja zatim ne.

Adresy mam pekne, akorat tam mam samozrejme cisla clanku a kategorii a to jsem si zvykl a navic je to mozna i prehlednejsi, takze prave nevidim duvod instalovatn eco dalsiho, obzvlast kdyz je tady na foru pomerne dost temat, kdy nefunguje prave nejaka komponenta SEF.

Jo, je to v jedne databazi. jUpgrade to asi jinak neumi. Samozrejme je od sebe odlisim, ale bal jsem se, jestli nahodou nepouzivaji nejakou tabulku treba spolecnou z puvodni instalace 1.5 Smazu to. Dik.

Powered by Fórum