Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak zabranit zverejneni menu u clanku?

27. úno 2012 21:37 #90515
Jak zabranit zverejneni menu u clanku? od radek
Zkušený uživatel
Ahoj,

tak jsem zacal dokoncovat upgrade a vsiml jsem si nemile veci, ktere se nemuzu zbavit uz nekolik hodin. Primo nad nadpisem clanku se mne zobrazuje napriklad nazev polozky menu. Pak se tam take zobrazuje treba nazev kategorie, kdyz kliknu na blog kategorii atd. Jak se toho zbavit? Mam nekolik instalaci 2.5.1, ale vsechny jsou delany postupnym upgradem a ani jedna tuto zrudnost nema. Nastavoval jsem dopodrobna globalni nastaveni clanku tak, aby bylo stejne a presto se to porad jeste zobrazuje. Vedel bystenekdo, kde to zakazat?

diky

27. úno 2012 21:44 #90516
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
jde to nekde videt? treba link. a nebo alespon screen.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

27. úno 2012 21:53 #90517
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jasne, mne to hned nedoslo. Nemam to sice jeste cely kompletni, ale toto me neskutecne vytaci a opravdu to nemuzu nikde objevit. Bude to urcite v nastaveni (teda doufam, doufam, ze si s tim celej den nehraju marne, abych zjistil, ze se neco pri jUpgrade podelalo) konretne treba tady saveafricananimals.org/jupgrade/aktualit...-2011-zabito-pytlaky to ukazuje presny popisek menu. Tady saveafricananimals.org/jupgrade/aktuality-z-afriky to dela to samy. Bude to asi nekde u kategorii, ale kde a co? Kdyz na druhym webu, kterej jede na ostro, je stejny nastaveni, az na ikony atd. a nezobrazuje se to tam. Zda se, ze to proste zobrazuje presne polozky menu hned nad nadpisem clanku.

27. úno 2012 22:53 #90520
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Jde vam o to zobrazeni "Novinky-Zajimavosti" predpokladam. To je nazev ceho?

original imtp.me/2oa201orx.p
pres jupgrade imtp.me/2oa501orx.p

S J 2.5 sice nemam extra zkusenosti, ale prvne bych se asi pidil po tom co a proc je tam navic.
imtp.me/2oa701orx

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

27. úno 2012 22:58 #90521
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
NOVINKY ZAJIMAVOSTI neni nic, neni to kategorie. Je to pouze nazev menu, jak jsem psal vys. Mne nevadi, ze se zobrazi pri blogovym zobrazeni kategorie jej nazev, ale vadi mne, ze pri zobrazeni jednotliveho cvlanku to porad zobrazuje nazev polozky menu. Zatim poradne nevim, kde vsude se to objevuje.

27. úno 2012 23:06 #90523
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste se podívat do všech položek menu (i skrytých). Možnosti zobrazení stránky: Zobrazit titulek stránky - Ne. Případně i když bude vše správně nastavené, použijte Uložit & Zavřít.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum