Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak objevit spatny kod v clanku?

17. úno 2012 00:29 - 17. úno 2012 00:36 #89482
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
No jo, ale jak se to da reklamovat? V tomto pripade to ted asi nema smysl, protoze se deje neco, co nemam rikat, ale v pripade, kdyz se mne to nekdy stane u neceho jinyho, tak jak reklamovat? Podpora je podle toho, co jsem zatim pochopil, jen na foru. Jinam se nedopises. Respektive dopises, ale odpovedi se asi moc nedockas, co jsem tak pochytil na foru. Snad napsat tomu majiteli, mozna by to resil, ale jak rikam, nechci je ted pomlouvat, protoze se neco deje, ale i tak si myslim, ze by meli mit zajem opravit vec, kterou nabizi jako placenou a ona zjevne nefunguje. Taky musis brat v potaz to, ze jsem nevedel, jestli delam chybu ja nebo to blbne jim. Nejsem programator.Jen si bastlim stranky a jako neziskovka nemame prachu nazbyt, takze resim vse sam + fora.

Vlastne asi ano, je to modul na zobrazeni clanku. Ted to neni schopno zobrazit cokoli, co ma nekde zivy link. At uz jako read more nebo linknes nadpis atd. Ale ted me napadlo, ze link v obrazku to zobrazi v pohode a tak jsem ho tam nechal. Respektive zapl v administraci.

17. úno 2012 10:10 #89492
Odpověď od Fil
Uživatel
Napsal bych provozovatelům formální email ve smyslu toho, že máte placené členství, které brzy vyprší a měl jste v plánu ho prodloužit, ale při současných potížích s modulem a nepřílišnou ochotou chybu (popsat konkrétně) odstranit zvažujete členství neprodloužit. Pokud vás na fóru stále odokola odkazovali na to, že máte v článku "špatný kód", tak to je velmi špatná podpora, která svědčí o tom, že si ani nedali námahu kód článku zkontrolovat na chyby, což je otázkou několika minut. Nedejte se, vy jste zákazník a vy platíte čili pokud jsou aspoň trochu na úrovni, tak by s tím měli rychle něco udělat.

Creative Webdesign - Tvoříme weby a shopy díky Joomle! ... už od jejího počátku

17. úno 2012 10:19 #89493
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
No problem je ten, ze podporu na foru maji asi vsichni tito vyrobci, ale to je jedno. Ano, z pocatku tvrdili, ze mam spatny kod v clanku, pak rikali, ze je mozna problem v sablone atd., ale tam je problem, ze nevis, kdo z fora odpovida, jestli je to clen RT tymu nebo navstevnik, ktery si zaplatil clenstvi jako ja apod. a je i stejne takovym "odbornikem" na kod, jako ja.

Ja nejsem schopen kod rozlustit a rict jim mate spatne to a to. Vcera se tomu zacal venovat ten cech, tak dost pomohl, ale zatim reseni nemam, ale jak jsem rikal vim od nej jednu vec, ktera zatim brzdi prave to moje rozhodnuti odchazet kvuli tomuto. Ale obecne, pokud bych mel odchazet kvuli podpore na foru, tak jsem pryc uz davno. Nektery dotazy proste nikdo ani nezodpovi, ale asi je to porad lepsi, nez Yootheme, tam jsem se nekde docetl, ze maji podporu snad jeste horsi, takze prechod by byl asi z blata do louze.

Powered by Fórum