Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak objevit spatny kod v clanku?

16. úno 2012 19:07 #89450
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Bylo to myšleno tak obecně...
Jasně, modul funguje, ale nesmí v něm být žádné odkazy. Úpravu bych asi řešil přes RT.

16. úno 2012 19:15 - 16. úno 2012 19:17 #89451
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Odkaz je prece ten CELY CLANEK, ne? A to tam patri a ma to tam byt a navic jak jsem psal, tak ten modul asi nejede jen mne. Na RT foru to resim 2 tydny a nic. Ted se tam objevil clovek, co tvrdi, ze je chyba v clancich.

Jak jsme psal, staci vypnout ty dva problematicke clanky a funguje to bez problemu. Na druhou stranu pokud v nastaveni modulu vypnu readmore, tak to ukazuje dobre a dokonce zmizi ty nesmyslny odkazy, ktery nejsou videt, ale klikat na ne jde. Neni to urcite tak, ze jsou na sobe naskladany, protoze v obou prvnich clancich vede ten neviditelny odkaz na jeden clanek. Sakra kvuli tomu nemuzu prejit na 2.5

Dostal jsem mimo jine i tuto odpoved a to nevypada, ze by byl problem v modulu, kdyz navic rikam, ze asi ostatnim jede.

So you should try to identify what is causing that error and that will solve also your issue. As I believe that error breaks proper "z-index" of those articles so you are not able to click on Read More.

16. úno 2012 19:32 #89452
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Co není pochopitelného na mém příkladu se skleněnou tabulkou?
Zkusím ještě jeden příklad. Představte si tři průsvitné fólie na sobě a položené na bílém papíře. Na horní fólii je napsaný nějaký text černou barvou. Ten je krásně čitelný, že? Na těch dvou fóliích je také text, ale napsaný bílou barvou, takže na bílém pozadí ten text není vidět, že?. I když ve skutečnosti tam ten text je.

16. úno 2012 19:35 #89453
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
O tohle ale prece nejde. To pochopitelny je, ale proc pokud zneverejnim ty prvni dva clanky, tak ty ostatni pak funguji bez problemu?

16. úno 2012 19:54 #89455
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Ale o to právě jde!!!
Ty první dva články překrývají ty další dva články. To, že funguje odkaz u třetího článku je dané tím, že ten čtvrtý článek je kratší než ten třetí. Zkuste schválně udělat pokus a prohodit třetí a čtvrtý článek. Já myslím, že potom bude fungovat pouze jeden odkaz a to na ten čtvrtý článek, který bude v té chvíli nejdelší a tím pádem překrývat první, druhý i třetí článek (tedy i odkaz Celý článek).

16. úno 2012 20:00 - 16. úno 2012 20:07 #89456
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Tak ted se v tom motam. Nechal jsem zobrazit 4 clanky. Prvni dva blbnou a druhy dva funguji. Delkou clanku myslis uvodnik?

Treti a ctvrty nemuzu prohodit, protoze clanky se radi podle urcityho poradi a musel bych jim zmenit ID a do toho nechci vrtat. Ale zkusim jim zmenit poradi treba od nejstarsiho.


Tak zmenil jsem razeni clanku a ted se zobrazuje spatne uz jen prvni a ostatni 3 jsou spravne.

Powered by Fórum