Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

NASTAVENIE SABLONY

26. led 2012 20:49 - 26. led 2012 20:52 #88132
Odpověď od David Kristof
Začátečník
V hornim menu administrace je polozka "Nabidky". Tam vyber menu (defaultne se jmenuje Main menu) a u polozky HOME (titulni stranka) mas moznost v pravem sloupci nastaveit parametry por zobrazeni clanku.. treba prave pocet sloupcu.

Samozrejme pocitam s tim ze modul Main menu (najdes ve spravci mudulu) je umisten na nejake pozici v te tve sablone.

Navic jsem si vsimnul ze to tve menu mas na pozici "left" (zrejem se tak bude jmenovat) misto abys ho mel v tom horizontalnim modrem pruhu.. to opravis ve zminovanem spravci modulu..

26. led 2012 20:57 #88133
Odpověď od David Kristof
Začátečník
to Smekac: v nastaveni JCE profilu mate zadanou sirku editoru. Nastavte ji podle sirky okna obsahu. Na strance kde mate Forum vypneete zobrazovani modulu po strane, abyste udelali misto komponente. Zalezi ovsem na sablone, jestli s tim pocita a ten prostredni sloupce nema peven danou sirku..

26. led 2012 21:04 #88135
Odpověď od matus
Nováček
Ahoj, presne tak, tie stlpce uz som nastavil :)
Je to presne ta tema co uvadzas.
TEraz sa pokusam nastavit tie obrazky a este mi nezobrazuje footer - patu stránky...
aku poziciu jej mam priradit?

26. led 2012 21:26 - 26. led 2012 21:28 #88140
Odpověď od matus
Nováček
Ako docielit toto ?

Zatial som nastavil 4 stlpce, no nezobrazuje mi footer a obrazky - viď prílohu...


EDIT: robim to na localhoste...
joomla 2.5
Přílohy:

26. led 2012 21:28 #88141
Odpověď od David Kristof
Začátečník
Jestli myslis ty dva clanky co sjou na te demo sablone v tom dolnim sedem pruhu tak jsou to pozice User1 User2 a User3.

Co se tyce tech obrazku, tak to musis stahnout modul typu Image Slider a vlozit jej do pozice (v demu je to Nivo Slider a je vlozen na pozic v clanku, myslim) to je ovsem dalsi kapitola sama o sebe. Ale hledej a nekde uz se to tu urcite resilo

26. led 2012 21:34 #88142
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Pozice se jmenují u této šablony trochu jinak viz. TENTO návod

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

Powered by Fórum