Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Prepojenie databázy

19. bře 2015 09:05 #120996
Odpověď od Bong
Moderátor
Na prvním webu si vytvořte modul: Zobrazení RSS/RDF/ATOM kanálu, který zobrazíte na všech stránkách.

Podívejte se na stránky, přejděte na stránku, ze které chcete informace zobrazovat na druhém webu, klikněte na odkaz v modulu RSS kanálu, tento kanál se vám zobrazí. Adresu kanálu si z adresního řádku zkopírujete a vložíte do seznamu RSS kanálů druhého webu, neo někam jinam podle toho jaký způsob použijete (dle návodů)...

Až budete mít hotovo můžete modul RSS na prvním webu skrýt.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. bře 2015 09:10 #120997
Odpověď od Peter Baláž
Uživatel
No niečo sa mi už podrilo, a ide spraviť aby to malo rovnaké štýlovanie tie články? Lebo Readmore mi zmizlo a pod.

19. bře 2015 09:21 #121000
Odpověď od Bong
Moderátor
A jak myslíte, že vám má někdo radit, když nedáte odkaz na vaše stránky a když neví co jste udělal a jak?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. bře 2015 10:04 #121004
Odpověď od Peter Baláž
Uživatel
Nemôžem zverejnovat bohuzial mozem vam to zaslat do PM?

19. bře 2015 10:55 #121007
Odpověď od Bong
Moderátor
Úpravy vzhledu nesnáším a podle toho si je nechávám i dobře zaplatit. NAvíc jsem zasekaný prací. Raději to zkuste sám nebo vyčkejte na někoho chytřejšího.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. bře 2015 11:06 #121008
Odpověď od Peter Baláž
Uživatel
upravit si viem mne ide o to zobrazovanie ... mam nastavene aby sa mi zobrazovalo 20 clankov a ukazuje sa mi len 10. Neukazuje sa button read more, ukazuje sa cely clanok ako jednoliaty text nenastylovany.

Powered by Fórum