Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přesměrování po registraci

27. čvn 2014 15:41 #116777
Odpověď od Cony
Moderátor
Ale já pořád píšu o tom samém, vy to jen nechcete vyzkoušet.

Pokud Vím po kliknutí na odkaz v mailu se zobrazí přihlašovací formulář. Tam se teprve přihlásíte. Automaticky Vás systém nepřihlásí.

No a tu stránku s přihlášením dokážete ovlivnit tak, že vytvoříte položku menu přihlašovací formulář a v ní si nastavíte to přesměrování.

27. čvn 2014 15:50 #116779
Odpověď od dakadam
Návštěvník
Jak už jsem psal, mám jak v Modulu přihlášení, tak v odkazu Přihlášení nastavenou moji stránku.. Jak Modul přihlášení, tak odkaz Přihlášení mám Zneveřejněný..Na Registraci a Přihlášení používám jiný modul. V něm mám nastavenu stránku po přihlášení. To také funguje. Po přihlášení - řekl bych - dříve - přihlášeného uživatele, se mi systém na určenou stránku připojí.
Nevím, kde je nastavena stránka - Profil uživatele.

27. čvn 2014 16:01 #116780
Odpověď od dakadam
Návštěvník
tak už jsem na to asi přišel. Přesměrování jsem měl nastaveno jak v Modulu, tak i v odkazu v menu. Protože ale používám na přihlášení jiný modul, měl jsem odkaz Přihlášení v Menu, tak i přihlašovací Modul vypnutý.
Zkusel nyní odkaz v Menu zapnout - zveřejnit a zdá se, že to funguje.
Nenapadlo měl, že vypnutá odkaz bude na to mít vliv.
Protože Přihlášení z jibého přihlašovacího Moduli mi funguje.
Tak děkuji podporu! Všechno jsem tak znovu prošel a přišlo se na to!

27. čvn 2014 16:33 #116781
Odpověď od Cony
Moderátor
Přesměrování na přihlašovací stránku po aktivaci je řešeno přímo v komponentě uživatelů. Je to ale udělané tak, že se nejprve podívá jestli není v menu položka která by byla použitelná (tj. zveřejněná, ukazující na přihlašovací formulář ve správném jazyce), pokud je, tak ji použije. No a v ní když je vyplněna adresa pro přesměrování tak se použije, když ne tak je automaticky přesměrování na profil.

27. čvn 2014 17:05 #116783
Odpověď od dakadam
Návštěvník
Ano.
To je přesný popis funkce.
V hloubi duše jsem to vnímal jako implicitní nastavení. Ale - přišli jsme na to!
Děkuji!

Powered by Fórum