Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Modul pro přihlášení - nejde mi dát na pozici

09. led 2013 07:55 #101876
Odpověď od Michal
Uživatel
Děkuji...
...ano je to pozice 30 ale v té pozici, když se kouknete ba web tak to mam pořád na pravé straně a nejde mi to dat na levou... takže mam to na pozici 30 ale pořád někde jinde než bych chtěl... :)

09. led 2013 10:18 #101884
Odpověď od Bong
Moderátor
Modul se vám vždy zobrazí podle přiřazené pozice a tato pozice má své dané umístění v šabloně. I ve vaší šabloně jsou pozice, které jsou vpravo. Které pozice to jsou, vidíte na odkazu výše.

Jestli vám žádná z dostupných pozic nevyhovuje, musíte si novou pozici vytvořit sám úpravou šablony, nebo si najít jinou šablonu.
www.joomlaportal.cz/index.php/forum/27-o...stnik-joomlare#79582

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Michal

09. led 2013 10:45 #101890
Odpověď od Michal
Uživatel
...znovu děkuji za pomoc...
...asi se hloupě zeptám... když to mam v té pozici co je nazvaná 30...tak zarovnání je asi vlevo (to si myslím já - třeba se mílím - snažím se pochopit princip :) ) a tudíž se tlačítka také vlevo zobrazují? Když bych vytvořil novou pozici, přímo pro tyto tlačítka a zadal přesné umístění a modul nechal v této pozici zobrazovat-tak by to mělo býti o.k. Takže si zkusím najít nějaký návod jak pozici vytvořit a umístit...a ještě mě napadlo...šlo by použít pozici kterou nevyužiji a jen změnit její umístění - tedy v té mé šabloně?

09. led 2013 13:18 #101905
Odpověď od Michal
Uživatel
Mockrát děkuji za rady...tak nějak jsem na to už přišel :) jen si s tím ještě pohrát aby to bylo tam, kde si přeji... :)

Měl bych však ještě dva dotazy
1) je ještě jiný takto podobný modul? Respektive vím, že jich je spousta, stačí si jen vybrat, ale se kterým jsou dobré zkušenosti?
2) jakpak by se dalo udělat to co tady máte vy ... po přihlášení je pravém rohu Dobrý den Michal...po kliknutí na šipečku se rozevře menu a tam je "Váš profil" a mně zajímá právě to nastevení profilu...aby každý kdo se na stránkách zaregistruje tak měl možnost si svůj profil upravit... :)

A teď mě napadá...verze Joomly byla dobře zvolená, tedy 2.5?

Díky moc...jste super... :)

09. led 2013 15:56 #101929
Odpověď od Bong
Moderátor
1. jaký modul myslíte? Modul přihlašování? Použijte ten co vyhovuje vám.

2. najděte si šablonu, která to umí, nebo nějaký modul dle vašich představ... Odkaz na profil si snadno vytvoříte v jakámkoli menu.

Kde najít tuny šablon, rozšíření a všeho okolo Joomly najdete v ROZCESTNÍKU .

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Michal

09. led 2013 21:58 #101952
Odpověď od Michal
Uživatel
Dobrý večer,
použil jsem Kunena Login a zobrazuji ho pomocí Easiness login & register module...chtěl bych se optati zda-li k Easiness login & register module není náhodou čeština...na internetu jí nemohu najít.

Mé přání by bylo: Když se přihlásím tak se tam zobrazí jméno, po kliknutí se zobrazí prázdné okno...dalo by se tam dát nějak z Kunena Login informace o uživateli které tento modul zobrazuje? Průběžně to na internetu hledám ale nemohu dohledat.
Děkuji... :)

Powered by Fórum