Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

RS Mail

17. čvn 2013 00:23 #108627
RS Mail od Pavel Galíček
Nováček
Dobrý večer,

měl bych dotaz ohledně překladu uvedené komponenty. Koupil jsem si jí přímo od rsjoomla.com a stáhl jsem si češtinu. Tu jsem nainstaloval, ale problém je v tom, že čeština nic nepřekládá - je vidět jen název - např. RSM_FOLLOWUP_INFO

Děkuji.

17. čvn 2013 00:35 #108628
Odpověď od Pavel Galíček
Nováček
Ještě bych chtěl přiložit překlad z rsjoomla.com

uloz.to/xsAhEJ2G/czech-zip

Bohužel nejde nahrávat sem na fórum, proto ulož.to.

17. čvn 2013 00:39 #108629
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Ta čeština co tam je, je stará, bohužel ji nikdo neaktualizoval a ani u Fenrise není aktuální, takže si to budete muset přeložit sám (jako jsem si to musel udělat já) , nebo tu komponentu používat v angličtině.

17. čvn 2013 00:46 #108630
Odpověď od Pavel Galíček
Nováček
Aha :-) Pokud se tedy podíváte na překlad, který jsem uploadnul - co je tam špatně? Vždyť je vše přeloženo...

17. čvn 2013 08:06 #108631
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Vse prelozeno neznamena, ze vsechno. Novymi updaty tam pribyly v komponente nove prvky, ale ve vasi cestine vubec nejsou. Takze vsechny stringy, ktere tam najdete napr. RSM_FOLLOWUP_INFO dejte do toho prekladu a dopiste k tomu cesky vyraz.

To ze sem date preklad ke stazeni nam moc nepomuze, protoze nemame moznost videt co tam chybi to si musite udelat sam, nebo to sem alespon vypsat vsechno. Co string to neprelozeny retezec,

Pripadne najit nekoho kdo ma aktualni doprelozenou verzi.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

17. čvn 2013 11:25 #108635
Odpověď od Pavel Galíček
Nováček
Prontiku děkuji za reakci. Nicméně např. v Komponentách se mi zobrazuje com_rsmail a v překladu pro admin část mám tento řetězec:

COM_RSMAIL="RSMail!"

Tak já fakt nevím...

Powered by Fórum