Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Odstránenie šablony

24. úno 2012 15:22 #90341
Odpověď od Jozef Staš
Uživatel
Nerobis nikde chybu, chyba je zrejme v samotnom systeme, pred troma tyzdnami som nasadzoval joomla 1.7 - tiez som chcel odstranit preddefinovane sablony, no neslo to, tieto dni davam dokopy nieco na verzii 2.5 avsak ten isty problem.
Hlbsie po tom som z casovych dovodov nepatral, avsak ak mate sablonu nainstalovanu v systeme akoby viackrat s rovnakym ID, vymazte z tabulky extensions zdvojene zaznamy - hladajte pod typom "templates" - kedze su tam aj ine typy.
Ako vsak korektne odistalovat preddefonovane sablony som tiez zatial nezistil.

24. úno 2012 15:40 #90344
Odpověď od Bong
Moderátor
Hledal bych chybu v instalátorech šablon a ne v systému. Pokud sem dáte odkaz na šablonu, která to dělá a je volně ke stažení. Můžeme se na to podívat. Ale i tak bude stávající nutno vymazat ručně v databázi.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. úno 2012 16:18 - 24. úno 2012 16:19 #90355
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja mam zpravu z RT fora, kde me ubezpecili, ze se jedna o bug Joomly. Ale vzhledem k tomu, ja se cukali priznat bug u jine veci, tak bych tomu i veril, ze to bude u RT, protoze mne konkretne zadna sablona od jinyho vyrobce tyto problemy nedela. Na druhou stranu vim, ze nekdy nejdou odstranit ani defaultni template. V databazi to smazat nejde. Respektive jde, ale jak to smaznes v ni, tak se smaznou i vsechny ostatni instalace konkretni sablony. Free sablona od RT, ktera to dela je treba tahle www.rockettheme.com/joomla-downloads/free/2019-missioncontrol je to pro J2.5

24. úno 2012 17:02 #90358
Odpověď od Jozef Staš
Uživatel
Ziadna chyba to nie je. Tu je riesenie:



Trochu neintuitivne, tak ale funguje to.

24. úno 2012 17:04 #90359
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ten muj problem rozhodne chyba je.

26. úno 2012 11:13 #90424
Odpověď od Bong
Moderátor
Trochu jsem si pohrál, ale ten problém není tam, kde jsem předpokládal.
Jinak ta šablona pro administraci je docela zajímavá záležitost, díky za tip.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum