Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Odstránenie šablony

15. úno 2012 11:39 #89321
Odstránenie šablony od ondrejruz
Návštěvník
Zdravím.
Nainštaloval som Joomla 2.5 a k tomu nejaku šablonu.
Tú šablonu som predvolil.... názov sa doplnil o slovo "predvolené".
Potom som predvolil som inú šablonu a tú predchádzajúcu chcem odstrániť.
Hlási mi chybu: "Nemožno vymazať posledný štýl šablóny"....
Poradí niekto kde robím chybu?

Ondrej

15. úno 2012 11:48 #89322
Odpověď od Bong
Moderátor
Děláte to špatně, mažete namísto odinstalace. Zkuste se podívat do vlákna www.joomlaportal.cz/index.php/forum/65-o...imit=6&start=6#88994

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. úno 2012 11:57 #89324
Odpověď od ondrejruz
Návštěvník
OK. Vďaka.
Ondrej

15. úno 2012 12:09 - 15. úno 2012 12:10 #89326
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja mam podobny problem a nechtel jsem to sem psat jako novy tema .Je to na testovacim web a tak jsem to prechazel, ale kdyz je tady podobny tema, tak jsem se rozhodl to napsat.mam J 2.5.1 a sablonu od RT missioncontrol 2.3, tedy posledni verzi. Presto pri hledani aktualizaci to hlasi, ze je nova verze (taky to najde 2.3). Nejde odinstalovat a kdyz dam aktualizovat, tak se do spravce sablon nainstaluje treba 10x stejna. Ma stejny nazev, stejnou verzi a take stejne ID, jen je tam tolikrat, kolikrat pustim upgrade. Me by ale spis zajimalo, jak ji odinstalovat, protoze klasicky to nejde. Nevedel byste nekdo, jak se toho zbavit?

15. úno 2012 12:31 #89331
Odpověď od Bong
Moderátor
Už dva dny nedělám nic jiného, než luštím principy automatické aktualizace :)
V Joomle v templates máte také nainstalováno vícekrát? Pokud ne, bude chyba někde u RT. Odmazat přebytečné řádky v databázi by mohlo pomoci.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. úno 2012 12:37 #89332
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Prave v templates to bylo nainstalovano cca 10x. Ja si toho vsiml nahodne, protoze automaticke aktualizace neustale aktualizaci nabizely a ja porad aktualizoval. Takze jsem to postupne odinstalovaval (vsechny sablony missioncontrol mely stejne ID) a zustaly tam 4 tyto sablny stejneho jmena a ID. Nejdou uz ale odinstalovat. V databazi se trosku bojim. Nevim co presne smaznout. Necham to byt a proste ji do ostryho webu zatim instalovat nebudu. Za mesic mne konci predplatny a jsem na pochybach, jestli obnovovat. Mozna prejdu jinam, jen se bojim, aby to nebylo z blata do louze...RT ma dost problemu s prechodem na 2.5.x, ale delaji, ze je vse OK a mne vadi.

Powered by Fórum