Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chyba instalace šablony

15. úno 2014 10:47 #114491
Odpověď od Pavel
Uživatel
Jen tak pro pořádek, nevidím důvod používání toho arogantního tónu, pokud chcete pomoct, budu moc rád, pokud ne, neodpovídejte, já bohužel nejsem v této oblasti tak zkušený jako zřejmě Vy.

Jedná se o tuto šablonu i se zakopenou licencí ;-) SAUNA
Podpora Wedosu mi pouze řekla, ať si odinstaluju daný plugin, který problém způsobuje, což narušuje funkčnost webu. U původního poskytovatele hostingu -hosting-zdarma- problém není a web funguje www.utulekpribram.cz
Podpora arrowthemes mě odkázala na podporu rockettheme viz. odkaz výše a tam jsem se v tom už dále ztratil, protože řešení zřejmě vede do jejich placeného klubu.

Pokud byl byl někdo schopen poradit jako "blbečkovi" budu nesmírně vděčný ;-)

15. úno 2014 20:39 #114500
Odpověď od Bong
Moderátor

Jen tak pro pořádek, nevidím důvod používání toho arogantního tónu, pokud chcete pomoct, budu moc rád, pokud ne, neodpovídejte, já bohužel nejsem v této oblasti tak zkušený jako zřejmě Vy.

Nevím co je arogantního na spoustě otázek. Na původní dotaz se odpovědět nedá a váš první dotaz je to samé v bledě modrém. Jakýkoli problém lze vyřešit pokud máte dostatek informací a ty jste ani jeden neposkytnul a co víc dokonce odmítnul poskytnout. A to tady na fóru dělají dva druhy lidí, různí vykradači, kteří nemají čisté svědomí a "programátoři" webů, kteří se tím živí a sem chodí olizovat mozky...

Podpora Wedosu mi pouze řekla, ať si odinstaluju daný plugin, který problém způsobuje, což narušuje funkčnost webu.

Řešení tedy dávno víte. Proč jste to neudělal? Co od RT tam máte a je nezbytné pro chod webu? Nejlépe odinstalujte, nebo alespoň aktualizujte vše co vám způsobuje problémy. Samozřejmě aktualizujte i Joomlu a všechna rozšíření.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum