Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

chyba v šabloně

06. led 2013 14:23 #101645
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
vse jde opravit...
ale, pokud jste to nekomu zadal, tak jste si urcite predem prohledl jeho reference, domluvili jste se na nejake kvalite vystupu od nej, nejake specifikaci, co bude udelano a co dostanete, probehla nejaka analyza vasich potreb a co od webu ocekavate...
nebo jinak receno, cim vas presvedcil, ze on je zrovna ten nej na to udelat vam novy web? budu tajne doufat, ze ne jen cenou
pokud toto neprobehlo, pak se skoro nemuzete divit, ze jste dopadl tak, jak jste dopadl

kdybych to mel po nekom prevzit ja a rucit za nejakou kvaltu a bezpecnost toho webu, tak bych zcela jiste zacal od zacatku a pokud byste netrval na tomto vzhledu, tak bych zmenil i jej (at koukam, jak koukam, tak mi to k stavebni/zednicke cinnost moc nesedi)
navic hlavicka je silene velka a navstevnik napriklad na netbooku/tabletu/... neuvidi z webu nic jineho, nez rozpadle menu a hlavicku, ktera je k nicemu = nevidim zadne text, kterym me mate presvedcit, ze jste moje nej volba

Joomla! pro každého

Powered by Fórum