Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Re: Nemáte přístup ke správcovské části tohoto webu

29. kvě 2012 15:32 #94067
Odpověď od agas
Návštěvník
No, "samo" to asi nebylo, ale zcela jistě bez mého přičinění. Podobně to také "samo" odešlo jen tím, že jsem něco v databázi změnil tam a zase zpět... Nevím, školy na to nemám. Možná, že to může mít nějakou souvislost s tím, že poslední dva dny mi z formuláře tohoto webu (odtud www.marathon.farnostcheb.cz/prihlasky/pm-2012-prihlasky ) chodilo spousta spamu...

29. kvě 2012 15:37 #94068
Odpověď od agas
Návštěvník
Kvůli své horečné snaze s tím něco rychle udělat (s výsledkem viz výše) jsem si ani nevšiml, že mi tu tři uživatelé poslali cenné rady. Díky za ně, i když (zatím) jsem jich nemusel následovat.

O tom nástroji heslo-j25.zip, který radí Bong, jsem taky uvažoval, mám jej i stažený, ale nevím, jak jej použít.

29. kvě 2012 15:48 - 29. kvě 2012 15:48 #94069
Odpověď od Bong
Moderátor
Použití je velice jednoduché nakopírovat obsah (soubor heslo.php) do kořenové složky webu a v prohlížeči zadat vasedomena/heslo.php. Pak už je to jasné. Po použití smazat z webu, aby to nikdo nemohl zneužít...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: agas

29. kvě 2012 16:02 #94071
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Problém již máte vyřešený, ale nepřišel jste na příčinu. Já myslím, že možnou příčinou mohlo být problém se session a nebo s historií (dočasnými soubory) ve vašem prohlížeči.
Poděkovali: agas

29. kvě 2012 18:37 #94074
Odpověď od agas
Návštěvník

Bong napsal: Když jste toto provedl v databázi, není možné, že byla prostě jen nakopnutá tabulka databáze? Nezkoušel jste náhodou předtím opravovat, nebo optimalizovat tabulky?


Ne, před tím jsem opravdu jen pracoval na běžné textové administraci. Ale díky za vše, snad opravdu jen něco někde viselo v prohlížeči...

27. úno 2020 10:54 - 27. úno 2020 11:11 #141815
Odpověď od marvays
Návštěvník

Bong napsal: Nejprve bych vyzkoušel nástroj na obnovu hesla. Ke stažení zde: www.joomlaportal.cz/index.php/download/c...-nastroje-pro-spravu


Před malou chvílí mi nastal stejný problém. Tři hodiny editací článků skončily náhlým odhlášením a touto zprávou. Restart prohlížeče nepomohl. Vymazaní cache prohlížeče nepomohl.

Link "joomlaportal.cz/index.php/download/category/17-nastroje-pro-spravu" je bohužel již nefunkční.

Powered by Fórum