Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém při instalaci Joomla Fish!

14. bře 2012 09:21 #91207
Odpověď od David
Nováček

CrocodilusCZ napsal: aha! To me vubec nenapadlo, dekuju za upozorneni.
Budu muset prijit na to, jak se to tedy pouziva, ja to z te administrace jako moznost multilangu webu nepochopil. V podstate mi jde jen o prelozeni jednoho menu a jedne stranky textu. Ostatni jsou tak utrzkovite informace, ze budou v anglictine i v ceske mutaci webu. Nazvy songu a podobne.

Jsou to tu stále stejné dotazy a stejné odpovědi :pinch: . Návod jsem sepisoval, naleznete jej na www.graph.cz/magazin/joomla/79-vice-jazycne-stranky-v-joomla-25 , tak snad vám to pomůže.

www.joomlista.cz - blog o CMS Joomla!
www.joomlaskoleni.cz - Joomla! školení
www.grapharts.cz/
www.grapharts.cz/cs/hosting - Hosting pro Joomla!
Poděkovali: CrocodilusCZ

14. bře 2012 10:02 #91208
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Děkuju,já jsem hledal přes google, ale asi jsem nezadával dobrý řetězec k vyhledání.

15. bře 2012 16:59 #91243
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Tak jsem postupoval dle Vašeho návodu a stále mi to nechce chodit. Přidal jsem jazyk pro obsah, takže tam mám angličtinu a češtinu.
Aktivoval jsem plugin jazykový filtr.
Vytvořil menu:
Menu pro všechny s nastavení jazyků všechny
Menu pro češtinu s nastavením jazyku čeština
Menu pro angličtinu s nastavením jazyku angličtina
Po provedení všech kroků se mi stále nezobrazují vlaječky u menu..
Už si s tím nevím rady, nevíte co dělám špatně? případně bych poskytl přístup, kdyby někdo byl tak hodný a jen na to hodil oko...

Díky moc :S

15. bře 2012 18:13 - 15. bře 2012 18:15 #91250
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Tak jsem, zdá se, pokročil.
Zatím se mi tam zobrazuje toto:

Bohužel nevím proč se u češtiny nezobrazuje vlaječka?:-(

15. bře 2012 18:34 #91252
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Tak, už jsem přišel na to v čem byl zakopaný pes.
Nevím jestli je to chyba návodu, nebo chyba mé joomly, ale prefix obrázku jazyka pro češtinu musí být cz nikoli cs :)

15. bře 2012 18:39 #91253
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ještě teda mám problém, že při změne jazyka se mi tam mezi obsahem menu pro daný jazyk propisuje položka z hlavního jazyka...Nevíte co s tím?

Powered by Fórum