Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém při instalaci Joomla Fish!

13. bře 2012 22:49 #91199
Problém při instalaci Joomla Fish! od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ahoj,

Snažím se nainstalovat joomla fish na web, který hostuji u endora.cz.
Jedná se o free hosting, nicméně je to dočasné, takže s tím musím přežít.

JoomFish ve verzi 2.2.3 instaluji přes správce rozšíření, bohužel to vyhodí chybu:
Code:
Component Install: Database integration failed Kopírování se nepodařilo JInstaller: :Instalace: Nepodařilo se zkopírovat soubor /home/users/xxx/web/tmp/install_4f5fbfdb01f99/JoomFish2.2.3/manifest.xml do /home/users/xxx/web/administrator/components/com_joomfish/manifest.xml Instalace komponenty: Nelze kopírovat soubor nastavení.

FTP vrstva je zapnutá, to jsem zkoušel. Dál nevím v čem je problém.
Věděl by někdo? Byl by někdo ochotný poradit?
Děkuju

13. bře 2012 23:08 #91201
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Tak nevím co si o tom myslet. Pro zkoušku jsem se pokusil nainstalovat JoomFish na hosting, který mi běží na placeném serveru a tam to dělá brikule taky. Pro změnu to udělá to, že při pokusu o instalaci jakoby spadne internet, stránka neodpovídá.
Pak když to instaluju znova, už to funguje, respektive to napíše,že zadanou složku už používá jiná komponenta.
Smažu složky, které joomfish vytvořila a celé se to opakuje nanovo. Při prvním pokusu o instalaci spadne stránka a pak že už jsou obsazené složky.
Zítra asi zkusím jiný plugin na multilanguweb :(

13. bře 2012 23:24 #91202
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
na jakou verzi joomly joomfish instalujete

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

13. bře 2012 23:25 #91203
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
2.5.2 na obou hostinzích.

13. bře 2012 23:37 #91204
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Prvne jsem si myslel, ze jste si spletl cast fora a omylem jste to napsal do casti o J! 2.5, ale zda se ze nespletl.

Vidite tam nekde u JoomFish ikonku, ze je urcena pro Joomla 2.5?

Vsak Joomla 2.5 ma multilang. uz v sobe, na to Joomfish nepotrebujete, asi i to je duvod proc neni toto rozsireni urceno pro J! 1.6 a vyssi.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

14. bře 2012 00:21 #91205
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
aha! To me vubec nenapadlo, dekuju za upozorneni.
Budu muset prijit na to, jak se to tedy pouziva, ja to z te administrace jako moznost multilangu webu nepochopil. V podstate mi jde jen o prelozeni jednoho menu a jedne stranky textu. Ostatni jsou tak utrzkovite informace, ze budou v anglictine i v ceske mutaci webu. Nazvy songu a podobne.

Powered by Fórum