Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vicejazycne stranky prehazovani jazyku

28. úno 2012 17:20 #90553
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Jo a malem jsem zapomel, o instalaci potrebnych jazyku mluvime jak pro Joomla tak pro VM2!!! Takze pokud budete chtit mit na webu CS, EN, DE tak potrebujete mit nainstalovane tyto jazyky v joomla a TAKY cs, en, de ve VM2!

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

28. úno 2012 20:15 #90556
Odpověď od Jiri Prochazka
Uživatel
Jo diky, podle toho navodu jsem to udelal, jen jsem nepriradil Asociaci ke kazdemu odkazu v menu v parametrech. Diky.
Přílohy:

29. úno 2012 08:26 #90560
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Ahoj. Tak taky mám tu čest a poprvé můžu vyzkoušet tyto možnosti joomly 2.5
Bohužel se mi nedaří zobrazit menu s vlaječkami. Přesněji se zobrazí, ale prázdné .-. . . . buď bez vlaječek, nebo prázdný rozbalovací seznam. Co mi chybí?

Mám kompletně udělaný web. Nainstaloval jsem německý jazyk. Ve správci jazyků jsem je zavedl do záložky obsah a vyhodil už po instalaci vloženou angličtinu. Aktivoval jsem plugin. Vytvořil jsem modul, zveřejnil, dal zobrazit na všech stránkách a ve všech jazycích a nefunguje to :(

29. úno 2012 08:43 #90561
Odpověď od David
Nováček
Ještě Vám zřejmě chybí vytvořit nabídku v menu. Tady jsem vytvořil návod, tak by to mělo pomoci www.graph.cz/magazin/joomla/79-vice-jazycne-stranky-v-joomla-25

www.joomlista.cz - blog o CMS Joomla!
www.joomlaskoleni.cz - Joomla! školení
www.grapharts.cz/
www.grapharts.cz/cs/hosting - Hosting pro Joomla!

29. úno 2012 08:47 #90562
Odpověď od Mirek Adamec
Začátečník
Přesně tak, je to popsáno i v tom návodu výše . Přesněji bod 5.
Tam to někde najdeš.

29. úno 2012 09:44 #90565
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
snažím se to pochopit. ale uniká mi proč musí být menu i pro všechny jazyky? a navíc jedna vstupní stránka pro všechny?

Takže když budu předpokládat, že mám českou a německou verzi. obsahově uplně stejná, jen přeložená. tak musím mít tři varianty menu. českou odkazující an české články. německou odkazující na německé články a "ALL" odkazující na? třeba taky české články?

Chápu to správně tak, že menu pro "ALL" je z toho důvodu, když si někdo nastaví web, aby rozpoznal jazyk dle prohlížeče, který bude třeba rus a vtom případě mu zobrazí menu "all"? Když bude němec tak německé menu a když čech tak české menu? Čili když chcu celému světu zobrazit jen české strányk pouze němcům německé, tak musím českou verzi článků a všecho nalinkovat na české a all menu? a "all" menu bude jedno že odkazuje na český článek? Nebo i články pak musím mít ve třech jazycích (česky, německy a all)???

sem otravný že :)

Powered by Fórum