Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Gallery 3.14 - odhlášení při instalaci

20. úno 2012 08:50 #90057
Odpověď od dejvoch
Uživatel
Endora v aktuální chvíli poskytuje balíček 2.5.1, což je ale nesmysl, protože v administraci v aktualizacích tam byla napsaná aktualizace k dispozici, proto jsem nahrál aktualizace 2.5.0 to 2.5.1, nyní už to aktualizace nepíše. Proto jsem provedl instalaci Phoca Gallery na verzi 2.5x, jenomže nic se nestalo, ačkoliv mi to napsalo že instalace rozšíření proběhla úspěšně., Phoca gallery se vůbec neobjevila ani po znovu přihlášení. Proto jsem spustil instalaci pomocí odkazu na instalační balíček, pak už se tedy instalace skoro zdařila, až na problém, že mě to znovu odhlásilo.
Zkoušel jsem joomlu nainstalovat i manuálně, jenomže mě to nepustilo na druhý krok instalace, kterým je ověření, pořád se jen načítalo, a nic se neobjevilo.

20. úno 2012 09:29 #90063
Odpověď od Bong
Moderátor
A ty tabulky databáze jsem opravil a doplnil? Také můžete zkusit stáhnout celou instalačku Joomla na disk a přes instalátor ji nainstalovat. Už mi to párkrát pomohlo...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. úno 2012 17:03 #90094
Odpověď od dejvoch
Uživatel
Problém vyřešen. Nenapadlo mě doplnit tabulky přímo z instalačního souboru SQL přímo přes PHPMyAdmin... Děkuji za pomoc.

Powered by Fórum