Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

V administraci mam vse rozhozene

10. úno 2012 12:30 #89037
Odpověď od David Kristof
Začátečník
Tak uz to mas hotove. Nechapu proc se zakladni jazyk (EN) nenainstalovala korektne, jeste jsem se s tim nesetkal. Odkud si stahoval instalační balíček?

10. úno 2012 12:37 #89039
Odpověď od Tadeas Pechan
Uživatel
diky moc, stahoval jsem to z oficialniho webu, odkud ho mam stahovat pro priste?

10. úno 2012 12:50 #89041
Odpověď od David Kristof
Začátečník
Predpokladam ze tedy odtud: www.joomla.org/download.html

a odtud by se i stahovat mel.

Jen jsem se chtel zeptat jestli to nebylo z nejakeho neoficialniho zdroje a balicek nebyl nejaky poskozeny. Je divne ze tohle ti to udelalo po ciste instalaci.. Zkus si to testovat na nejake subdomene s novou databazi abez instalace predpripraveneho obsahu

10. úno 2012 12:54 #89042
Odpověď od Tadeas Pechan
Uživatel
ok, diky moc za pomoc.. jestli mas cas, mohl by jsi mi jeste napsat jak jsi to opravil, kdyby se mi to jeste nekdy stalo?

10. úno 2012 12:55 #89043
Odpověď od Bong
Moderátor
Stahujte opět z oficiálního webu. Chyba nebyla ve špatné instalaci, ale ve špatně nakopírovaných souborech instalace. Tipuji, že jste použil TC a měl zapnutou volbu "Převést na malá písmena". A právě tato volba způsobí, že jsou jazykové soubory nedostupné.

Máte část názvů složek a souborů převedeno na malá písmena:

www.becherbar.cz/administrator/language/en-gb/en-gb.ini
www.becherbar.cz/administrator/language/en-GB/en-GB.ini

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. úno 2012 13:00 #89044
Odpověď od David Kristof
Začátečník
Vyborne, to mene nenapadlo, nejsem windowsak a TC nepouzivam.

Domnivam se, ze lepsi zpusob nez kopirovanim všech složek a souborů na server, proste nahraju zip balicek do rootu a tam ho pak rozbalim.

Jinak, nijak jsem to neopravoval, jen jsem nainstaloval CZ a nastavil ji jako vychozi. Po te, co objevil Bong, kde je chyba, uz to nebudete stejne potreboval vedet.

Powered by Fórum