Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Vkládání videa uživateli po registraci

31. led 2012 12:48 #88487
Odpověď od David Kristof
Začátečník
A co takhle jim umoznit vkladat videa pres JCE a plugin media manager. V JCE pak vytvorite profil s tlacitkem jen pro vkladani videa.. bud primo z youtube nebo muzou i nahravat na server do prislusne slozky dle opravneni.

31. led 2012 16:04 #88501
Odpověď od jura
Uživatel
Asi se zeptám hloupě, ale stáhnu si phoca gallery a tam zapnu nebo nainstaluji nějaký plugin pro youtube?

Bong napsal: Těch 30 řádků překladu hravě zvládnete, jen smůla, že to nikde moc nepocítíte. Toto rozšíření je přeložitelné jen přepisování přímo v souborech.

Vyzkoušejte zmiňovanou Phoca www.phoca.cz/virtuemartdemo/phoca-gallery-youtube
Ta je česky zaručeně a funguje.

31. led 2012 16:59 #88503
Odpověď od Bong
Moderátor

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: jura

31. led 2012 23:23 #88525
Odpověď od jura
Uživatel
Tak jsem vše otestoval a dopadlo to takhle:

Phoca gallery - neumí vkládat videa uživateli z frontendu - nepřišel jsem na to jak
JCE - nepřišel jsem na to, jak udělat tlačítko tak aby se otevřelo něco kam se vepíše odkaz nebo nahraje video.

Dělám někde u obou chybu?

Díky za pomoc.

01. úno 2012 00:05 #88527
Odpověď od Bong
Moderátor
Vkládat kam? Do Phoca Gallery, nebo z Phoca Gallery do článku v editoru?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. úno 2012 00:33 #88529
Odpověď od jura
Uživatel
Potřebuji aby uživatelé mohli přes frontend pomocí nějakého formuláře vkládat odkazy nebo přímo nahrávat svá videa, kde budou popisy a pod nimi komentáře. Něco ve stylu Youtube.

Powered by Fórum