Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak vložit správný link

12. lis 2015 11:34 #124523
Odpověď od Radka
Uživatel
A ještě celkový dotaz, začala jsem dělat vše od začátku, ale bohužel te´d už mě to začalo zlobit úplně jelikož jsem si zrušila i kategorii - dala jsem ji do koše s tím, že si vytvořím úplně novou od začátkum ale to se mi te´d bohýužel nedaří, jelikož mi to říká že mám chybu - Jiná kategorie ve stejné nadřazené kategorii má shodný alias, přitom dávám úplně jiný alias který nemá žádnou shodu s jinými kategoriemi, tak jsem z toho úplně zmatená, prosím o radu, děkuji moc

12. lis 2015 12:36 - 12. lis 2015 12:41 #124526
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
tak si tu kadegorii vytáhněte z koše a uvidíte.
stačí ji dát nezveřejněnou

a alias si tam dejte nějaký, který skutečně nebyl použit. Normálně se generuje z názvu, ale můžete ho přepsat

12. lis 2015 15:14 #124532
Odpověď od Bong
Moderátor
Tak nějak to je... když něco v Joomle dáte do koše, není to smazané úplně a nemůžete použít stejný alias.
Stejně tak je jedno v jakém prohlížeči pracujete.

Jenže netuším co mají společného kategorie článků s nahráním PDF souboru. Pod ruce vám nikdo nevidí, mám takové tušení, že v tom máte nějaký zmatek co je co...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. lis 2015 23:15 - 12. lis 2015 23:16 #124538
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Když se chcete něčeho zbavit úplně, musíte to smazat z databáze.
Ale to prosím Vás Vy nedělejte B)

a hlavně si vše pravidelně zálohujte

13. lis 2015 01:23 #124540
Odpověď od Cony
Moderátor

ernst napsal: Když se chcete něčeho zbavit úplně, musíte to smazat z databáze.

No... stačí přepnout filtr na smazané články (kategorie, kontakty...) a tím se zpřístupní tlačítko smazat, kterým se příslušná položka nadobro smaže. Prostě je to stejný systém jak ve Windows, nejdřív "do koše" a pak "vysypat koš"...

Powered by Fórum