Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Phoca Galery (Kategorie)

18. zář 2015 12:48 #123455
Odpověď od Pavel
Uživatel
já dělal link přímo na galerii vzaljsem do bloku text vytoř linka naklikal jsem na tu phoca galery jak mi to nabízí joomla není tam nic jiného než joomla a phoca galery takže žádní 3 strana možná bych uvítal třeba postup jak to naklikat pro více katehorii nebo že bych zobrazoval ty galerie přímo míszo názvu a jejich linku na gelirie šloby to ??? a pkud jo tak jak

18. zář 2015 17:13 #123458
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, pokud jsi dělal ty linky přímo ty, pak tou "třetí stranou" jsi ty.

Já, bohužel nevím, kde jsi ty linky kopíroval, takže těžko nějak poradit.

Standardní postup je takovej, že prostě vytvoříš menu odkaz na galerii (např. na zobrazení kategorií nebo zobrazení přímo fotek jedné kategorie) a tento odkaz se pak používá.

Pokud pak vkládáš odkazy na galerii např. v článku, pak je potřeba okopríovat ty odkazy, které vytváří přímo Joomla! (menu okdazy na galerii) nebo Phoca Gallery (odkazy na jednotlivé kategorie)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

18. zář 2015 18:13 #123459
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
pozor ty odkazy raději relativní (až od index/.....) jinak budou v budoucnu problémy

18. zář 2015 18:17 #123460
Odpověď od Bong
Moderátor
Také bych řekl, že problém je v tom, jak Phova Gallery používáte. Vkládáním odkazů do článků vlastně jen dublujete to, co funguje automaticky.
Vyrvořte si položky menu typu Phoca Gallery dle potřeby a na články zapomeňte. A pokud trváte na tomto nepraktickém a pracném řešení, pak pro vytváření odkazů a vkládání fotek do článku použijte pluginy Phoca Gallery.

Funguje to samo, viz například: www.handball.skp.cz/index.php/component/phocagallery/category

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. zář 2015 18:56 #123533
Odpověď od Pavel
Uživatel
Vůbec nechápu BONGU jak jste vytvořil tento odkaz www.handball.skp.cz/index.php/component/phocagallery/category (tedy pokud znáte hirearchii je to jasné ale já když dám zobrazit gelerii tak se zobrazí co je tam nyní. to co ukazujete v tom linkuse mi líbí a v podtatě to je to co chci jen nevím jak to udělat a spravovat a eventuálně přejmenovat některé položky a doplňovat nové galerie nebo měnit pořadí

22. zář 2015 22:52 - 22. zář 2015 22:53 #123541
Odpověď od Bong
Moderátor
Vždyť vám to píšu: Vytvořte si položky menu typu Phoca Gallery dle potřeby a na články zapomeňte.

Při vytváření nové položky menu zvolte Typ položky nabídky:Phoca Gallery a na výběr máte:

Cooliris 3D Wall Zobrazení obrázků na Cooliris 3D Wall
Seznam kategorií (detail kategorie) Zobrazí seznam kategorií
Seznam obrázků (zobrazení podle kategorií) Zobrazí seznam obrázků z vybrané kategorie
Uživatelský ovládací panel Tento pohled zobrazí uživatelský ovládací panel

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum