Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Fotky se nechtějí zobrazit

02. čvn 2015 08:11 #122024
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
to Zakázat kliknutí pravým tlačítkem myši (musí být NE) je také v Náhledu detailu. Máte tam dohranou češtinu)
ještě musí být v nastavení frontendu - funkce vyskakovacího okna - Zakázat klik pravým tlačítkem - NE
originál se asi nahrává vždy, volba tam není
to "Použít reálné cesty" jsem si uvědomil až v posteli, a už se mi nechtělo vracet k PC. Ale to je přesně to co potřebujete.
(předchozí nastavení však musí být taky)

02. čvn 2015 08:22 - 02. čvn 2015 08:27 #122025
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
vidím, že už se Vám detaily obrázků zobrazují správně, čím to bylo?

02. čvn 2015 09:02 #122026
Odpověď od BrokenJirka
Návštěvník
Tak kdyz zapnu "use real patch" tak ostatní nastavení o kterých jsme psali tak nemají vliv, funguje to stále at nastavim co nastavím. Plus se rozchodilo i to zobrzování detailů v anglicke verzi, což je sice hezké, ale sem z toho zmatený, nemyslím si že je to hlavní příčina a mělo by to fungovat i bez toho, nebo nevím. Každopádně mi funguje co jsem chtěl:) Snad to nebude mít negativní vliv na něco jiného.
A děkuji všem za pomoc!

02. čvn 2015 09:36 #122027
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
jDiction neznám, jde o to, zda je to nadstavba, která vytvoří vícejazyčné prostředí nebo si ho sama i řídí.

Máte tam ty kategorie v joomgallery v obou jazykových mutacích?

02. čvn 2015 10:00 #122028
Odpověď od BrokenJirka
Návštěvník
jDiction se po instalaci nachází v seznamu komponent, tak bych typoval ze je to komponenta stejne jako joomgallery.
Funguje to tak že vytvořím kategorii, napíšu český popisek, pak v řádku u vytvořené kategorie je vlaječka(ikona pro vytvoření překladu), když na ní kliknu tak mi to nabídne vypsat anglický název a popisek. Ale jakoby fyzicky je ta kategorie jen jednou, ale s dvema texty. To samé s obrázky a popisky k nim. Nahraju obrázek a napíšu k němu dva texty ve dvou jazicích. A nemusím ho pak nahrávat dvakrát do cz a eng kategorie, protoze kategorie je jedna, ale vícejazyčná!

02. čvn 2015 10:20 #122029
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
no a to bude asi ten problém, protože pro angličtinu to nenajde origins obrázek.
To bych musel vidět nebo si nainstalovat jdiction a vyzkoušet.
To by ale nebylo hned

Powered by Fórum