Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Multi-language web

27. led 2015 11:42 #119824
Odpověď od lukas hajek
Pokročilý uživatel
Neni to sablonou? Nektere templaty maji napr. main menu v ramci administrace templatu a musi se to nastavit i tam.

27. led 2015 14:27 #119830
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Bych se s tím nebabral... Na webu jsou dva články a tři moduly. Bych web smazal sakumprásk a nainstaloval znovu a za půl hodky to je hotové. Tam bude chybka někde jinde než v nastavení, možná při instalaci.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Jakub

27. led 2015 16:35 - 27. led 2015 16:37 #119832
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Pm jsem nedostal, klidně se na to mrknu, ale věřím prontíkovi, že je vše ok.
Souhlasím s jeho návrhem udělat vše znovu, jen články si schovejte do nějakého texťáku

a rovnou to udělejte v 3,x, tedy pokud Vám to hosting podporuje

28. led 2015 00:21 #119847
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Tak jsem se na to podíval a opravil, co se dalo.

Nemůže být více aktivních modulů přepínače jazyků
Byly tam chyby v kódech jazyka

Použít přepis URL jsem nastavil na NE

Teď už se to chová normálně, jen se budou muset udělat znovu moduly nabídky kategorie a články.
Dnes na to nemám již sílu, buď to zkuste sám, nebo se na to ještě mrknu
Poděkovali: Jakub

28. led 2015 10:35 #119850
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Ještě jsem to teď ráno zkontroloval.
Musíte si teď přeložit český článek do Otvovice sale a Otvovice Verschleiß do správných jazyků.
Systémové hlášky (např. tisk, print, drucken) to také píše v patřičných jazycích.

To už si jistě doděláte dle vaší představ, kdyby jste ještě něco nevěděl, tak dejte vědět
Poděkovali: Jakub

28. led 2015 23:27 #119874
Odpověď od Jakub
Začátečník
Vypada to, ze to vsechno funguje. Kazdopadne uz se v tom uplne ztracim a nejsem schopen to sam nastavit. Muzu poprosit jeste o jednu upravu? Defaultni stranka by mela byt anglicky s clankem Otvovice sale a v menu Home ( dale v menu uz jen vlajecky s jazyky) Kliknutim na vlajecku se objevi prislusny clanek v jazyce a klikem na home se vzdy dostane na defaultni stranku s anglickym textem. Toto je moje predstava.

Proc je ted na defaultu nemecky clanek a navic v menu Haus, to opravdu netusim :/

Powered by Fórum