Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

AutoTweetNG Free za úplatu

28. říj 2014 20:45 #118674
AutoTweetNG Free za úplatu od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Potřeboval bych poradit s nastavením AutoTweetNG Free (za úplatu - předem) . Děkuji za odpověď zde a nebo na soukromou zprávu.

29. říj 2014 07:59 #118676
Odpověď od Bong
Moderátor
K tomuto rozšíření existuje velice podrobná nápověda včetně videotutoriálů (How to AutoTweet from Joomla in 5 minutes, How to AutoTweet from Your Own Facebook App,...). Sice jsem začal kdysi pracovat na češtině, ale není (a jen tak nebude) dokončená.

Je nezbytné postupovat přesně podle nápovědy a vše nastavit a nainstalovat dle požadavků...

www.extly.com/autotweetng-documentation-faq/
www.extly.com/how-to-autotweet-in-5-minutes-from-joomla.html
www.extly.com/how-to-autotweet-from-your-own-facebook-app.html

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jan Kedvis

29. říj 2014 16:16 #118678
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Ahoj Bongu, AJ mi až tak nevadí, ale i když jsem postupoval přesně podle nápovědy, tak mám asi špatně vytořeno App ID na Google+ (a nevím kde). Ta komponenta se mi libí a možná bych mohl pomoci s překladem. Dělal bych to i pro sebe. Je toho překladu hodně?

29. říj 2014 17:53 #118679
Odpověď od Bong
Moderátor
Ja to take pouzivam, ale priznam se, ze G+ se rozchodit take nepodarilo :-) Na preklad se podivam.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. říj 2014 00:07 - 30. říj 2014 00:08 #118685
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Nevíš kde bych mohl najít pro tuto komponentu

Access token *
User id *
Expires in *

Na console.developers.google.com to nemohu najít? Taky přeně nevím co dát do Expires in * ? Ostatní mám asi dobře. Diky.

31. říj 2014 11:43 #118705
Odpověď od Bong
Moderátor
Netuším. Není to někde v nápovědě či tutoriálech?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum