Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

AutoTweetNG Free za úplatu

01. říj 2015 13:43 #123674
Odpověď od kulich636
Návštěvník
Na FB som ako Ján Kulich, ale ten čo má EEA Communication solutions :-)

01. říj 2015 13:51 #123675
Odpověď od jval
Návštěvník
Aha, tak už asi vím kde bude problém. Když jsem zkusil to nastavit na svůj profil FB, tak už při autorizaci mi to nabídlo další okna navíc, kde se žádalo o povolení postovat a spravovat stránky. Takže musím projít ten FB profil co tam je jiného než mám já.

01. říj 2015 13:55 #123678
Odpověď od kulich636
Návštěvník
Áno, mali by to byť tak 3-4 okná od FB....

05. říj 2015 20:26 #123767
Odpověď od jval
Návštěvník
Tak jsem prokontroloval oba profily a jediný rozdíl co jsem našel bylo to že můj FB profil byl autorizován ještě přes telefon. Autorizoval jsem tedy i nově vytvořený profil přes který chci postovat a stejně při autorizaci v AutoTweetNG mi vyskočí jen jedno okno a postovat mi stejně nejde. Když NG napáruju na svůj osobní profil, tak jsem zkoušel i postnout a vše v pořádku, tak už jsem z toho fakt paf proč na tom novém profilu to nejde, když se mi zdá, že je vše stejně.

05. říj 2015 20:52 #123770
Odpověď od kulich636
Návštěvník
Ako, keď mám byť úprimný, nechápem celkom, aké dva profily si kontroloval.
Však na FB máš normálne vytvorený jeden profil a v ňom spravuješ nejakú svoju FB stránku (u mňa je to www.facebook.com/Vyhodnevmestesk-1435023496796732/timeline/ ).
Potom máš nejakú html stránku na ktorej máš nahodenú joomlu.
V joomle máš nainštalovanú komponentu AutoTweet NG free.

Ešte sa ťa spýtam. Appku, ktorú máš vytvorenú na FB si zapol (spustil, aktivoval)? Lebo tá apka musí byť aktívna, aby sa pripojila...

05. říj 2015 21:08 #123771
Odpověď od jval
Návštěvník
V pořádku objasním:
  1. Mám na FB svůj soukromý profil www.facebook.com/jan.valentik
  2. Pro obec ražice www.razice.cz jsem vytvořil FB profil www.facebook.com/raziceou . Přece nebudou používat můj.
  3. Na developers FB jsem vytvořil aplikaci a publikoval.
  4. Když v AutoTweet autorizuju přes svůj soukromý FB profil jan.valentik, tak vše funguje tak jak má
  5. Když v AutoTweet autorizuju přes jejich nově vytvořený FB profil raziceou, tak nefunguje. Už při autorizaci mi totiž vyskočí jen jedno potvrzovací okno oproti dvěma když jde autorizace přes můj soukromý FB profil
Proto jsem procházel oba FB profily a hledal rozdíl a jak jsem psal snad jediný rozdíl byl v tom, že nový profil bylo potřeba ověřit přes mobilní telefon. To jsem udělal a ani tak stejně propojení Autotweet s FB v případě obecního profilu nefunguje.

Powered by Fórum